SoloStocks rozpoczyna Serwis Premium do promocji online katalogów produktów na rynku Brazylijskim

Solostocks rozpoczął internacjonalizacje w 2008 roku, odnotowując ostatnio sukces w Brazylii. Od początku marca producenci, dystrybutorzy, hurtownicy i detaliści w Brazylii mają możliwość korzystania z usług premium, używając ich jako narzędzia do promocji kampanii marketingowych w internecie.

Podążając za światowymi trendami, pokazującymi wiele możliwości biznesowych w Brazylii, SoloStocks.com z ponad 10-letnim doświadczeniem na rynku online, uruchomił usługę premium w tym rozwijającym sie biznesowo kraju.

Brazyli jest obecnie jednym z najbardziej interesujących miejsc do prowadzenia działalności handlowej przez firmy hiszpańskie jak i nie tylko, dzięki swojemu potencjałowi wzrostu i niedużemu wpływowi kryzysu na rynek brazylijski.

Najbardziej atrakcyjne dla firm zachęconych sprzedażą swoich produktów na Brazylijskim rynku za pośrednictwem SoloStocks Brazylia jest, możliwość handlu wewnętrznego na rynku krajowym z ponad 190 milionami mieszkańców i PKB $10,470 dolarów USD na mieszkańca, dzięki której znajduję w czołówce, tuż za Stanami Zjednoczonymi, Chinami, Japonią, Niemcami, Francją, Wielka Brytania i Włochami.

Dla wszystkich przedsiębiorstw z katalogiem produktów, które ogłaszają się lub chciałyby ogłaszać się online, Solostocks oferuje idealne rozwiązanie dostarczając odpowiednie strategie marketingowe w celu zwiększenia sukcesu swoich klientów w internecie uzyskujących więcej sprzedaży i kontaktów jednocześnym zmniejszeniem kosztów promocji.

SoloStocks Internacional zdobył podwójny cel dzięki znajomości strategi promocji online i bogatego doświadczenia na rynkach zagranicznych, i tak od roku 2008 wypromocjonowano ponad 1.000.000 produktów, opublikowanych w 12 krajach w których funkcjonuje.

Dzięki temu, SoloStocks.net zmienił się w generator możliwości biznesowych dla wszystkich firm z katalogiem produktów które potrzebują solidnej strategi marketingowych online.

źródło/autor: Comercio Digital

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu