Od maja 2011, firmy mogą zgłaszać rezerwacje na targi Femina Expo

Femina Expo to targi stworzone z myślą o potrzebach Warszawianek, aktywnych kobiet zainteresowanych nowościami i swoim rozwojem. Odbędą się w weekend 11-12 lutego 2012 w Centrum Expo XXI w Warszawie. Trudno określić, która to edycja targów – bo ta pierwsza zaplanowana na 10-11 kwietnia 2010 nie mogła się odbyć pomimo tego, że wydarzenie zapowiadało się naprawdę wspaniale. Katastrofa pod Smoleńskiem sprawiła, że targi trzeba było zamknąć w momencie ich otwarcia. Zatem edycja w 2012 r., będzie pierwszą edycją w swoim pełnym wymiarze, dając tym samy wszelkie korzyści z tego płynące wystawcom i odwiedzającym. Na panie czeka bogata oferta produktów, prezentacji i porad o modzie i urodzie, zdrowiu, opiece i wychowaniu dziecka, kulinariach, rozrywce i spędzaniu wolnego czasu. Bardzo ważnym sektorem targów będzie część zatytułowana „Odnoszę Sukcesy”. Lista sektorów targów jest w serwisie www.feminaexpo.pl

Obok stoisk wystawienniczych, Panie będą miały możliwość uczestniczenia w spotkaniach panelowych z zakresu rozwoju zawodowego i osobistego, na których eksperci udzielać będą rad m. in. z zakresu powrotów do pracy kobiet po urlopach wychowawczych,  aktywizacji zawodowej kobiet po 50 r. życia. Planowane są także warsztaty z zakresu autoprezentacji przy ubieganiu się o pracę. Ważnymi partnerami będą eksperci udzielający porad prawnych.   Od maja organizator – firma Musmedia – przyjmuje rezerwacje od Wystawców. Pierwszeństwo mają firmy, które zagwarantują odwiedzającym wartość dodaną w postaci np. obniżek cenowych na swoje produkty i usługi, a nade wszystko na miejscu mogą udzielać porad eksperckich w swoich dziedzinach.               

„Bezpośrednie kontakty podczas targów Femina Expo są nieocenionym narzędziem w budowaniu relacji z końcowym odbiorcą produktów i usług – mówi Grażyna Wróblewska z firmy Musmedia, pomysłodawczyni i organizatorka targów. Targi oferują wiele różnych form prezentacji. Poza możliwością zorganizowania stoiska, do dyspozycji wystawców będzie także scena główna, na której będą odbywać się pokazy, rozmowy z ciekawymi gośćmi, konkursy. Jeszcze inną możliwością są warsztaty o charakterze edukacyjnym dla określonych grup kobiet czy też spotkania indywidualne z doradcami i ekspertami firm”.

Organizatorzy zadbają o wygodę matek, które będą mogły pozostawić swoje dzieci w kąciku zabaw pod okiem profesjonalnych opiekunek. Przygotowane zostanie także miejsce umożliwiające komfortowe nakarmienie i przewinięcie dziecka.

Dodatkową atrakcją będzie promocja dla rowerzystek i rowerzystów  – za dojazd na targi rowerem cykliści mogą liczyć na specjalny rabat na bilet wstępu, a swoje pojazdy będą mogli pozostawić w stojakach. Tu również będą mogli skorzystać z porad specjalisty firmy „Wygodny Rower” na temat bezpiecznego wyposażenia roweru oraz dokonać wstępnego przeglądu i podstawowych regulacji swoich dwóch kółek.

źródło/autor: Musmedia

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu