GrubszyPortfel.pl – łap okazje zakupowe

GrubszyPortfel.pl to pierwszy portal oferujący firmom możliwość bezpłatnego umieszczenia swoich ofert, a klientom – bezpłatnego skorzystania z tychże kuponów promocyjnych. W ciągu trzech tygodni serwis zanotował ponad 130 000 odwiedzin, przedstawiając użytkownikom unikalne oferty firm z branży komputerowej (ASUS), turystycznej (Visit Zakopane), kosmetycznej (Yasmin) i wielu innych. – Zakupy grupowe opłacalne są przede wszystkim dla właścicieli tychże portali – twierdzi Łukasz Holeczek z portalu GrubszyPortfel – Firmy płacą wysokie prowizje obwarowane szeregiem dodatkowych zapisów, zaś użytkownicy nie zawsze mogą wycofać się z decyzji o zakupie. Dlatego stworzyliśmy portal, który jest bezpłatny zarówno dla firm, jak i klientów.

Poniżej umieszczono najczęściej pojawiające się pytania dotyczące serwisu GrubszyPortfel.pl:

Jak działa GrubszyPortfel.pl?

Zasada działania jest prosta: firmy prezentują swoją promocyjną ofertę za pośrednictwem kuponów, które same zamieszczają. W ciągu pięciu minut mogą przedstawić swoje usługi tysiącom osób. Z kolei użytkownik po zalogowaniu otrzymuje informacje o promocjach, które go interesują. Jeśli uzna którąś z ofert za interesującą, po prostu drukuje kupon i udaje się z nim do firmy.

Czy GrubszyPortfel.pl to kopia serwisów pokroju Groupon, Gruper i podobnych?

Absolutnie nie! Serwis powstał z myślą o tych, którzy lubią korzystać z okazji, a nie chcą przy tym ponosić dodatkowych kosztów: firmy – prowizji, użytkownicy – opłaty za kupon. GrubszyPortfel.pl to miejsce spotkań firm z klientami i klientów z firmami. Poprzez rozbudowane funkcje dodatkowe, kooperacja ta przynosi wymierne korzyści obydwu stronom.

Czym są owe funkcje dodatkowe? Czy jest nią również geolokalizacja?

Tak, geolokalizacja to jedna z najistotniejszych funkcji dodatkowych serwisu GrubszyPortfel.pl. Dzięki niej każdy zarejestrowany użytkownik otrzymuje informacje wyłącznie o tych promocjach, które bezpośrednio go interesują. Podczas rejestracji każdy użytkownik – zarówno firma, jak i klient podaje nazwę miejscowości, określając przy tym w kilometrach zasięg obowiązywania oferty. Dzięki temu każdy z nich ma pewność, że informacja dotrze wyłącznie do pożądanego adresata. Kolejną, nie mniej ważną funkcją dodatkową jest selekcja zainteresowań. Każdy użytkownik w swoim profilu zaznacza te dziedziny, którymi się interesuje. W efekcie jeśli np. Jan Kowalski jest zainteresowany motoryzacją, zdrowiem i urodą – nie otrzyma kolejnej oferty na sushi, czy też wysokie obcasy. Tych funkcji dodatkowych jest wiele, dlatego najprościej jest wejść na stronę www.grubszyportfel.pl i przekonać się samemu.

Kto jest pomysłodawcą serwisu GrubszyPortfel.pl?

Serwis ten założony został przez grupę osób, która spontanicznie postanowiła uwolnić zakupy grupowe od kruczków, paragrafów i dwuznacznych zapisów. Każdy z nas chciałby po prostu skorzystać z najlepszej oferty, bez żadnych obostrzeń. Stąd też pomysł tego serwisu, który wychodzi z założenia, że pieniądze, które do tej pory firmy płaciły pośrednikom w zakupach grupowych, lepiej przeznaczyć na skonstruowanie oferty promocyjnej, która przyciągnie uwagę klientów zalogowanych w serwisie.

Kiedy skończy się promocja na bezpłatne umieszczanie i korzystanie z kuponów rabatowych?

Odpowiedź jest prosta – nigdy. Regulamin portalu GrubszyPortfel.pl jednoznacznie podkreśla, że serwis ten ma całkowicie bezpłatny charakter, zarówno dla klientów, jak i firm. Oszczędzanie jeszcze nigdy nie było tak proste… Wyobraźmy sobie następującą sytuację: jest piątkowy wieczór, siedzimy na kanapie i nie wiemy co zrobić z tak pięknie rozpoczynającym się weekendem. Wchodzimy na stronę www.grubszyportfel.pl i natychmiast odnajdujemy kilka podpowiedzi: może pizza z 40% rabatem, kartingi z przyjaciółmi albo zajęcia taneczne?

źródło/autor: GrubszyPortfel.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu