Majsterkowiczu! Oto Twoje miejsce w Sieci: Pomyslodajnia.pl – portal z pomysłem

Jeśli jesteś fanem samodzielnego wykonywania prac wykończeniowych, sztuki hand made, modelarstwa czy case moddingu – nareszcie powstało miejsce dla Ciebie. W kwietniu ruszył serwis Pomyslodajnia.pl – tworzony dla pasjonatów, którzy rzadko korzystają z pomocy fachowców.

Pomyslodajnia.pl to unikatowy projekt, którego celem jest skupianie miłośników majsterkowania: czy to w ogrodzie, w domu, czy w garażu. To miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Pomysłodajnia.pl to po prostu portal z pomysłem!

Serwis został stworzony aby dać nowe możliwości i uwolnić moce kreatywne prawdziwych pasjonatów. Pomyslodajnia.pl podzielona jest na kilka kategorii, najciekawszą z nich jest zakładka step by step, w której w przystępny sposób przedstawiane są porady dotyczące upiększania tarasu, własnoręcznego tworzenia biżuterii, case moddingu czy drobnych prac remontowych.

Zawartość vortalu jest regularnie powiększana, a swój udział w tworzeniu mogą mieć także sami użytkownicy, którzy po zarejestrowaniu się otrzymują możliwość zamieszczania własnych porad i artykułów. Osobami odpowiedzialnymi za serwis są znani blogerzy, dla których majsterkowanie to nie tylko hobby, ale również życiowa pasja:

  • Marcin Cimała – wielki fan case moddingu, czyli przerabiania i upiększania komputerów. Jest laureatem III edycji zawodów Allekomp Allegro, gdzie otrzymał nagrodę za zajęcie drugiego miejsca za swój projekt Blue&Red Fusion Mod.
  • Rafał Jankowski to fanatyk modelarstwa. Pasją zaraził się pięć lat temu od kolegi i od tamtej pory postanowił samemu tworzyć modelarskie dzieła sztuki. Od dłuższego czasu bierze także udział w różnego rodzaju wystawach tematycznych.
  • Monablue – pod tym Nickiem kryje się miłośnik ręcznie robionej biżuterii. W serwisie Pomyslodajnia.pl będzie chciał przedstawić ciekawe pomysły na sztukę spod znaku hand made. W realu uprawia wolny zawód – pracuje jako konserwator malarstwa i rzeźby polichromowanej.

W serwisie będą się odbywać też cykliczne konkursy, w których nagrodami będą narzędzia marki Dremel.

Więcej na: pomyslodajnia.pl

 

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu