Letni wypoczynek z globio.pl

Tagi:

Z dnia na dzień nad całą Europą zapanowała cudowna letnia pogoda. Nie warto zatem dłużej czekać, kiedy już dziś można zaplanować wakacyjny wypoczynek. W Internecie pojawia się coraz więcej ofert, ale jak wybrać odpowiednie miejsce na wyjazd? To naprawdę wielkie wyzwanie, chyba że wejdziemy na globio.pl.

1 globio.plZ myślą o wszystkich podróżnikach powstał nowy serwis o turystyce letniej – globio.pl. Na stronie znajdują się ciekawe artykuły o państwach Europy i ważniejszych zabytkach w danym regionie lub mieście. Użytkownicy serwisu mogą zarezerwować na globio.pl miejsce noclegowe w apartamencie, hotelu czy domku wakacyjnym w każdym zakątku Europy, co upraszcza przebieg zakwaterowania na miejscu. Do każdej propozycji dołączono zdjęcia obiektu, opis i lokalizację na mapie, a także przy niektórych ofertach, dostępne terminy i cenny noclegów.

W najbliższym czasie treść serwisu zostanie poszerzona o możliwość rezerwacji biletów lotniczych w atrakcyjnych cenach. Dlatego też w oparciu o Google Map zaznaczono największe lotniska europejskie, aby ułatwić zaplanowanie podróży.

Wypoczynek na łonie natury wcale nie wyklucza aktywnego relaksu do czego przekonuje globio.pl. Przydatne informacje na stronie znajdą zarówno amatorzy: podróżowania i zwiedzania, wspinaczki górskiej, sportów wodnych i innych rozrywek. Twórcy globio.pl zachęcają do wybrania miejsca wypoczynku według osobistych upodobań każdego turysty np. morze, góry, jeziora, Polska lub kraje europejskie. Nie czekaj i zaplanuj z globio.pl swój letni wypoczynek już dziś.

www.globio.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu