Nauka gotowania z AP Edukacja

Jeśli chcesz nauczyć się sztuki gotowania lub podnieść swoje umiejętności, a przy okazji masz trochę wolnego czasu to kurs gotowania z pewnością jest dla Ciebie.

Kursy przeznaczone są dla osób, które lubią gotowanie, interesujących się gastronomią w różnym wydaniu. Kładziemy nacisk na praktykę. Mamy nadzieję, że z pod naszej ręki wyjdzie niejeden wyśmienity kucharz – mówi przedstawiciel szkoły Anna Rakus.

Na kursach dowiemy się jak profesjonalnie gotować potrawy, poznamy tajniki dekorowania posiłków, ale także jak przestrzegać przepisy sanitarne oraz jakie potrzeby żywieniowe ma przeciętny człowiek.  Jest to szybka droga do udowodnienia bliskim, rodzinie i znajomym jak znakomitymi jesteśmy kucharzami.

Kursy kulinarne to nie tylko kursy gotowania. Dostępne są także kursy kelnerskie i barmańskie  mające za zadanie odpowiednie przygotowanie do wykonywania wyżej wymienionych zawodów. Na kursie z dietetyki przedstawione zostaną zasady zdrowego żywienia i charakterystyki poszczególnych diet. Dla tych, którzy chcieliby przekuć pasję w biznes proponujemy kurs organizacji imprez kateringowych oraz kurs organizacji ślubów.

AP Edukacja ma status szkoły publicznej i kształci w oparciu o programy ministerialne. Z nauki w szkole skorzystało już ponad 123 tys. osób, w 20 placówkach w największych miastach w Polsce.

W ramach AP Edukacji prowadzone są licea ogólnokształcące, gimnazja, szkoły policealne, kursy zawodowe, a także szkolenie dla firm oraz urzędów i instytucji publicznych.

źródło/autor: AP Edukacja

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu