Miss Zagłębia w Cuprum Arena

Już niebawem w lubińskiej galerii zrobi się naprawdę gorąco! Piękne kobiety, piłka nożna, konkursy z nagrodami i zabawa przy hitach Norbiego! Te i inne atrakcje czekają na mieszkańców Lubina już 30 kwietnia.

Wszystko za sprawą dziewięciu finalistek biorących udział w wyborach Miss Zagłębia Lubin. To właśnie one stoczą ze sobą ostateczny bój na urodę w Galerii Cuprum Arena, już 30 kwietnia! Impreza rozpoczyna się o godzinie 16:00.

Galeria Cuprum Arena w Lubinie zamieni się w prawdziwy salon piękności, w którym kandydatki na Miss Zagłębia będą prezentować swoje wdzięki, w różnych wydaniach.  W jakich? O tym już należy się przekonać na własne oczy! Ale dlaczegóżby nie uchylić rąbka tajemnicy, na temat tego co czeka na klientów i wszystkich zgromadzonych tego dnia w Cuprum Arena?

Kandydatki wystąpią w różnych odsłonach. – Podczas pokazu mody, który odbędzie się w Galerii Cuprum Arena  kandydatki na Miss Zagłębia zaprezentują swoje wdzięki kilku wejściach: koszulkach Zagłębia, strojach wieczorowych, sportowych, odzieży kibica oraz w wydaniu meczowym– mówi Ewa Sienko, manager ds. marketingu galerii Cuprum Arena. Oprócz doznań wzrokowych, na klientów Cuprum Arena czekać będzie wiele innych atrakcji. Znajdzie się też coś dla ciała, czyli żonglerka piłkarska, którą będzie przeplatany konkurs. Niewątpliwie także kibice Zagłębia będą mogli się wykazać znajomością swojej drużyny! Dlaczego? Ponieważ czekają na nich liczne konkursy związane z klubem. Mało tego zostanie zaprezentowany niezbędny atrybut rasowego kibica Zagłębia Lubin. A co nim będzie? To już niespodzianka! Trzeba się o tym przekonać, przychodząc 30 kwietnia do Cuprum Arena. Jest już coś dla oczu, ciała, brakuje jeszcze tylko czegoś lub raczej kogoś dla ucha. Znajdzie się i coś dla tego organu! Tego dnia w galerii będzie można posłuchać i pobawić się przy rytmach twórcy przeboju „Kobiety są gorące”. Właśnie muzyką Norbiego będą przeplatane wyjścia lubińskich, na pewno równie gorących jak te z piosenki finalistek konkursu. Oprócz tego, że Norbi zaśpiewa to dodatkowo poprowadzi całą imprezę. Dziewczyny walczą o najważniejsza nagrodę, czyli Miss Zagłębia, ale oprócz tytułu czeka na nie wiele innych nagród. Jest to między innymi wycieczka zagraniczna, zabiegi upiększające, sesja zdjęciowa, sprzęt do pielęgnacji urody, gadżety klubowe i wiele, wiele innych!

Jak można oddawać głosy na swoje faworytki?  Oprócz tego, że głosować można internetowo na stronach Patronów Medialnych akcji, są także inne sposoby – Głosować można także na kuponach drukowanych już na Oficjalnej Stronie Zagłębia Lubin w Gazecie Wrocławskiej, Echu Miasta Lubin i czasopiśmie pracowników KGHM – „Miedziaku” oraz w magazynie przedmeczowym NASZE ZAGŁĘBIE. Ważna kwestia – kupony są wielopunktowe. Czyli będą stanowić wielokrotność głosów internetowych – jeden kupon to 5 głosów internetowych, tak, by zachęcić wszystkich, nawet tych, którzy z siecią zaprzyjaźnieni za bardzo nie są – tłumaczy rzecznik prasowy klubu Zagłębie Lubin Michał Sałkowski. – Na podstawie tych głosów Klubowa Kapituła wyłoni tę najpiękniejszą, która otrzyma tytuł Miss Zagłębia Lubin – dodaje. Na głosujących na kuponach czekają cenne nagrody. Kupony można wrzucać do urny umieszczonej w sklepie klubowym Zagłębia Lubin w Galerii Cuprum Arena.

źródło/autor: Cuprum Arena

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu