Polbank zaprasza do udziału w Programie Praktyk Letnich

Płatne, trzymiesięczne praktyki w 50 największych miastach Polski oraz szansa na karierę dla najlepszych to wakacyjna oferta Polbanku skierowana do studentów, którzy chcą zdobywać doświadczenie w bankowości.

Program Praktyk Letnich Polbanku adresowany jest do studentów 3, 4 lub 5 roku kierunków Finanse, Bankowość, Zarządzanie, Marketing oraz pokrewnych. Bank poszukuje kreatywnych, młodych osób, które nie boją się kontaktu z ludźmi i chciałyby zdobyć doświadczenie w międzynarodowej instytucji finansowej. Praktyki będą odbywały się od lipca do końca września w pełnym wymiarze godzin i będą płatne. Wszyscy ich uczestnicy będą zatrudnieni na podstawie umowy o pracę. Po ukończeniu Programu najlepsi będą mieli możliwość stałego zatrudnienia w placówkach Polbanku.

W ramach programu Polbank oferuje uczestnikom profesjonalne szkolenie z zakresu doradztwa w placówce bankowej oraz opiekę i wsparcie doświadczonego opiekuna praktyk. W zamian liczy na głowę pełną pomysłów, chęć do rozwijania swoich umiejętności i dyspozycyjność.

– Doświadczenie zawodowe kandydata, który właśnie ukończył studia, jest dla pracodawcy istotnym kryterium wyboru. Praktyczne umiejętności uzyskane w rzeczywistym otoczeniu zawodowym, to dobre uzupełnienie wiedzy przekazywanej na uczelni. – mówi Małgorzata Igras-Tomczak, Dyrektor ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi w Polbank EFG – Letnie praktyki w Polbanku to dla młodej osoby okazja, aby dowiedzieć się na czym np. polegają codzienne obowiązki doradcy klienta, czy jak zorganizowany jest podział obowiązków w placówce banku. – dodaje Igras-Tomczak.

Polbank EFG daje młodym ludziom możliwość rozpoczęcia kariery w branży bankowej aż w 50 największych miastach Polski, w których znajdują się oddziały banku. Studenci zainteresowani udziałem w Programie Letnich Praktyk mogą złożyć aplikację poprzez stronę http://polbankefg.pl/rekrutacja/index.html (należy wybrać województwo i kliknąć szukaj) oraz w serwisie pracuj.pl. Termin przesłania zgłoszenia upływa 5 maja 2011 r.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu