Firma MEWA obecna w Internecie w nowej postaci. Usługi tekstylne wchodzą w przestrzeń wirtualną

przez | 26/04/2011

W nowym kształcie uruchomiona została nowa strona internetowa firmy MEWA, oferującej usługi w zakresie tekstyliów przemysłowych: www.mewa-service.pl. Strona prezentuje się w odnowionym układzie graficznym oraz posiada wiele nowych i ulepszonych funkcji.

Zarówno przedsiębiorcy, jak i kupujący mają tutaj możliwość jednym kliknięciem zapoznać się wirtualnie z realnymi przebiegiem procesów w zakładzie i znaleźć odpowiedzi na nurtujące ich pytania: Co się dzieje, kiedy czyściwa się zużywają? Kto pomaga powstrzymać lawinę papierowych odpadów? Jak oszczędzać koszty i jednocześnie chronić środowisko naturalne? Odbywając wirtualną podróż w świecie firmy MEWA, użytkownicy mają możliwość w optymalny sposób zapoznać się z perfekcyjnym przebiegiem procesów w zakresie usług tekstylnych – od indywidualnych konsultacji po przyjazny dla klienta system full-service.

Usługi tekstylne firmy MEWA

Firma MEWA posiada 41 placówek w całej Europie. W sposób kompetentny oraz korzystny dla klienta oferuje szeroki asortyment tekstyliów przemysłowych takich jak: odzież robocza i ochronna, czyściwa tekstylne, maty olejowe, wycieraczki do butów oraz artykuły BHP i materiały techniczne. 3900 pracowników obsługuje ponad 145 000 klientów w przemyśle, handlu, rzemiośle oraz gastronomii.

W 2009 roku spółka osiągnęła obroty w wysokości 426 mld EUR. Założona w 1908 r. firma MEWA należy dzisiaj do czołowych dostawców w segmencie usług tekstylnych, a w październiku 2009 r. wyróżniona została przez renomowanych niemieckich specjalistów w zakresie marki jako „Marka Stulecia”.

MEWA Textil-Service sp. z o.o.

www.mewa-service.pl

Kontakt dla prasy:

Roman Benedykciuk
Fa ADIUNCTOR
ul. Nugat 8 m 59
02-776 Warszawa
Tel./fax: +48 22 643 81 73
Tel. kom.: +48 501 288 684
biuro@adiunctor.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.