System Platnosci.pl w Vision Express online

Z początkiem kwietnia system Platnosci.pl, należący do spółki PayU SA, został wdrożony w nowo otwartym, internetowym salonie Vision Express.

Wszyscy klienci mogą zapłacić za zakupy w sklepie internetowym Vision Express www.sklep.visionexpress.pl za pomocą karty płatniczej lub przelewu elektronicznego.  Dzięki nowoczesnemu systemowi Platnosci.pl, należności są księgowane na koncie sklepu w zaledwie kilka minut. Zawierane w ten sposób transakcje charakteryzują się nie tylko błyskawicznym czasem realizacji, ale również wysokim poziomem bezpieczeństwa.

Produkty oferowane przez PayU SA, takie jak Platnosci.pl, łączą w sobie innowacyjne rozwiązania, niezawodność technologiczną oraz ponadprzeciętną ochronę obsługiwanych transferów. Tak kompleksowe narzędzia są skutecznym, a zarazem niezbędnym wsparciem dla nowoczesnego biznesu, który odpowiada na potrzeby rynku, docierając do klientów za pomocą Internetu.

Spółka PayU SA to lider wśród firm dostarczających narzędzia umożliwiające płatności online. W chwili obecnej obsługuje 42% rynku w Polsce.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu