10-ty numer Proseed już na rynku

Tagi:

Jak pozyskać milion dolarów od amerykańskiego inwestora i znaleźć patent przyspieszający biznes. Czytaj w 10 numerze Proseed – bezpłatnym miesięczniku o biznesie technologicznym.

W najnowszym numerze (do pobrania z www.proseedmag.pl) można przeczytać m.in. wywiad z Elą Madej, współzałożycielką start-upu Future Simple, który pozyskał 1,1 mln dolarów inwestycji od amerykańskiego syndykatu inwestorów i aniołów biznesu.

Co roku, tylko w Europie wydaje się 20 miliardów dolarów na badania wykonane wcześniej przez kogoś innego – przedsiębiorcy i inwestorzy, którzy szukają sposobów na zwiększenie przewagi konkurencyjnej znajdą inspirację do rozwoju w materiale o globalnych bazach patentowych.

W numerze także relacja z konferencji MIPTV 2011, jednego z najważniejszych wydarzeń branży mediów i rozrywki na świecie. Podczas tegorocznej edycji wiele uwagi poświęcono nowym formom angażowania konsumentów w rozrywkę, zaprezentowano m.in. interaktywne i cross-mediowe formaty rozrywkowe. Ponadto w numerze: wywiady, felietony oraz prezentacje start-upów.

Proseed Magazine to miesięcznik o biznesie technologicznym wydawany w formie elektronicznej (PDF) i udostępniany bezpłatnie. Misją czasopisma jest wspieranie przedsiębiorców w budowaniu przewagi konkurencyjnej oraz tworzeniu wartości firm technologicznych.

www.proseedmag.pl

 

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu