Przejdź do treści

Rusza letni nabór do AP Edukacja

Ogólnopolska sieć szkół i placówek oświatowych AP Edukacja ogłasza letni nabór do liceów ogólnokształcących i uzupełniających dla dorosłych oraz szkoły policealnej. 

Rekrutacja odbywa się bez egzaminów wstępnych, a o przyjęciu do szkoły decyduje kolejność zgłoszeń. Warto zapisać się do liceum lub na jeden z wielu kierunków w szkole policealnej już teraz i ze spokojną głową cieszyć się wiosną oraz wakacjami. Aktualnie obowiązuję wiele promocji, dlatego jesteśmy pewni, że każdy znajdzie interesującą ofertę dla siebie – mówi przedstawiciel szkoły Anna Rakus.

Zapisy do liceów ogólnokształcących skierowane są do absolwentów gimnazjów. Natomiast licea uzupełniające dla dorosłych czekają na osoby, które ukończyły szkołę zawodową. Według ministerialnych planów 2011 rok może być ostatnim dla osób, które chciałyby skorzystać z dwuletniej nauki w LO uzupełniającym. Po planowanych zmianach edukacja w liceum ma trwać w każdym przypadku 3 lata.

W ramach zimowej rekrutacji do szkoły policealnej istnieje możliwość zapisania się na wybrany kierunek w jednej z naszych placówek. Pełen wykaz dostępnych kierunków w danym mieście jest dostępny na stronie internetowej szkoły. 

AP Edukacja ma status szkoły publicznej i kształci w oparciu o programy ministerialne. Z nauki w szkole skorzystało już ponad 123 tys. osób, w 20 placówkach w największych miastach w Polsce.

W ramach AP Edukacji prowadzone są licea ogólnokształcące, gimnazja, szkoły policealne, kursy zawodowe, a także szkolenie dla firm oraz urzędów i instytucji publicznych.

źródło/autor: AP Edukacja