Przejdź do treści

Paragon – Software Poland informuje o wydaniu polskiej wersji językowej aplikacji Migrate OS to SSD

Paragon – Software Poland Sp. z o.o., oficjalny przedstawiciel Paragon Software Group w Polsce, informuje o wydaniu polskiej wersji językowej aplikacji Migrate OS to SSD. Produkt Migrate OS to SSD jest dokładnie tym, czego potrzeba, aby przenieść system operacyjny na nowy dysk twardy. Podręczny, intuicyjny kreator potrafi wykonać szybką i bezpieczną migrację systemu Windows na nowe urządzenia magazynujące (HDD lub SSD), a nawet zmniejszyć rozmiar, aby można było przenieść dane na dyski o mniejszej pojemności. Dzięki zaawansowanym, nowym możliwościom wykluczania danych oraz zastosowanej technologii Hot Processing  można dokonać transferu pracującego systemu, bez wpływu na jego pracę. Dodatkowo –  partycje są w trakcie procesu automatycznie wyrównywane!

Migracja środowiska programistycznego (systemu operacyjnego i aplikacji) na inne urządzenie magazynujące może być powolnym i męczącym procesem, szczególnie dla nieprzygotowanych użytkowników. Przede wszystkim dzieje się tak dlatego, że dyski twarde podwajają swoją pojemność co dwa lata, a to daje nowe możliwości deweloperom. W rezultacie programy stają się coraz bardziej skomplikowane i zajmują coraz  więcej miejsca. Aby nadążyć za postępującym oprogramowaniem, użytkownicy mogą sądzić, że są skazani na uaktualnienia sprzętu, co wiąże się z nabyciem nowego dysku i koniecznością ponownego instalowania systemów operacyjnych i aplikacji. Na szczęście jest sposób na zaoszczędzenie czasu i wysiłku – dzięki specjalnym narzędziom do migracji. Wiele z tych narzędzi wykonuje dobrze migracje na większe dyski twarde – tak było dopóki nie pojawiły się dyski półprzewodnikowe (SSD).

Firma Paragon Software znalazła rozwiązanie. Opracowała unikalną technologię, która przenosi system operacyjny Windows (dowolną wersję, począwszy od XP) na dysk o mniejszej pojemności, za pomocą jednej operacji. Można teraz łatwo i szybko dokonać migracji systemów operacyjnych z większego dysku twardego na nowy, szybszy dysk SSD.

Dlaczego Migrate OS to SSD?

  • Migracja Windows na większe lub mniejsze urządzenie magazynujące za pomocą jednej szybkiej operacji
  • Obsługa dowolnego systemu operacyjnego Windows począwszy od XP (włączając w to Windows 7 i Windows Server 2008 R2)
  • Automatyczne wyrównywanie partycji na dysku docelowym
  • Automatyczne wykrycie i skopiowanie Microsoft System Reserved dla pomyślnej migracji Windows 7
  • Użytkownik może wykluczyć dane podczas procesu, aby zmieścić system operacyjny na dysku docelowym
  • Przetwarzanie zablokowanych (używanych) dysków, za pomocą MS VSS – aby dokonać migracji bez konieczności ponownego uruchamiania Windows
  • Aplikacja zawiera sprawdzoną funkcjonalność przeniesienia i zmiany rozmiaru
  • Gwarantowane bezpieczeństwo systemu i danych

 

Jednostanowiskowa licencja Migrate OS to SSD kosztuje 79,00 zł (brutto) i można ją nabyć w sklepie internetowym Paragon – Software Poland znajdującym się pod adresem: http://www.paragon-software.pl/store

źródło/autor: Paragon Software