Przejdź do treści

InPost trzykrotnie nominowany do „Oskarów” branży pocztowej

InPost – największy niezależny operator pocztowy, należący do Grupy Integer.pl – zdobył aż trzy nominacje w międzynarodowym konkursie World Mail Awards 2011.

Firma kandyduje do tej prestiżowej nagrody w kategoriach: E-commerce, Innowacje oraz Wzrost. W 2010 roku InPost zwyciężył w ostatniej z tych kategorii. Finał 12. edycji World Mail Awards 2011 odbędzie się 17 maja w Brukseli.

World Mail Awards jest organizowany od 1999 roku. W konkursie uhonorowani zostają najlepsi operatorzy pocztowi oraz dostawcy technologiczni z całego świata, których wyróżnia ponadprzeciętny standard świadczonych usług. Podczas tegorocznej edycji organizatorzy otrzymali przeszło 100 aplikacji zgłoszeniowych z ponad 60 państw. InPost zdobył nominacje do nagrody we wszystkich trzech kategoriach, do których został zgłoszony. Niezależny operator pocztowy w Polsce uplasował się zaraz za liderem rankingu – szwajcarską Swiss Post, która otrzymała 4 nominacje.

„Ubiegłoroczne zwycięstwo w jednym z najbardziej liczących się międzynarodowych konkursów dla firm z sektora pocztowo-kurierskiego, że obrana przez nas strategia rozwoju oraz cele, które sobie założyliśmy znajdują uznanie nie tylko w Polsce, ale również na świecie. W związku z planem ekspansji Paczkomatów InPost w regionie Europy Środkowej i Wschodniej, a także na świecie, znalezienie się w gronie najbardziej innowacyjnych oraz dynamicznych firm pocztowych jest dla nas prawdziwym zaszczytem. Marka InPost jest już rozpoznawalna za granicą i ma bardzo dobrą renomę, co niezwykle nas cieszy. Zwłaszcza, że działamy na rynku dopiero od 5 lat” – podsumowuje Rafał Brzoska, Prezes InPost.

W 2010 roku InPost zwyciężył w kategorii: Wzrost (Growth). InPost zyskał – na tle znaczącej, światowej konkurencji – uznanie jury za dynamiczny rozwój na polskim rynku usług pocztowych.