Przejdź do treści

Biuro Podróży Reklamy wygrało przetarg inkubatora Ventures Hub

Agencja interaktywna Biuro Podróży Reklamy rozpoczyna współpracę z Ventures Hub. Zakres współpracy obejmie działania z zakresu SEO i SEM (pozycjonowanie w wyszukiwarkach / marketing w wyszukiwarkach). Umowa zakłada współpracę do końca 2012 r.

– Wybraliśmy ofertę Biura Podróży Reklamy, ponieważ nie tylko była atrakcyjna cenowo, ale także oferowała pewne ciekawe wartości dodane, wyróżniające ją spośród innych – mówi Jarosław Obara, dyrektor zarządzający Ventures Hub.

Ventures Hub Sp. z o.o. (www.ventureshub.pl) to inkubator przedsiębiorczości, oferuje finansowanie projektów w kwotach do 200 tys. euro, oraz pomoc merytoryczną, obejmującą doradztwo w zakresie zarządzania i zakładania przedsiębiorstw, w zakresie technologii i jej transferu do biznesu oraz w zakresie marketingu i sprzedaży usług i produktów IT / Internetu. Do dyspozycji realizującego projekt jest także infrastruktura technologiczna i biurowa inkubatora, w tym obsługa sekretariatu. Właścicielem Ventures Hub jest fundusz seed capital IQ Partners SA, notowany na New Connect.

źródło: Biuro Podróży Reklamy, www.biuropodrozyreklamy.eu