Przejdź do treści

Serial TVP1 w ipla

Od soboty, 16 kwietnia, użytkownicy aplikacji ipla mogą oglądać najnowsze odcinki serialowego hitu TVP1 „Chichot losu” przed ich emisją w telewizji. Archiwalne odcinki serialu są dostępne bezpłatnie zarówno w ipla na komputerach, jak i w telefonach komórkowych i telewizorach.

Serial „Chichot losu” jest emitowany na antenie telewizyjnej Jedynki od 5 marca 2011 r. Zdążył już zdobyć grono wiernych fanów, którzy co tydzień śledzą perypetie Marty Żmudy-Trzebiatowskiej i Mateusza Damięckiego. Główna bohaterka, Joanna, pracuje jako ekspert od szkoleń w firmie trenerskiej. Życie pięknej i sympatycznej trzydziestolatki odmienia zrządzenie losu. Zdeklarowana singielka z dnia na dzień musi odnaleźć się w roli matki dwójki dzieci. Serial oparto na motywach bestsellera autorstwa Hanki Lemańskiej.

Prapremierowe odcinki serialu „Chichot losu” są udostępniane odpłatnie. Natomiast miłą niespodzianką dla fanów serialu jest możliwość darmowego obejrzenia wszystkich wcześniejszych odcinków. Dzięki aplikacji, serial można oglądać zarówno za pośrednictwem komputera, telewizora, jak i urządzeń mobilnych oraz konsol do gier. Współpraca pomiędzy TVP1 a ipla.pl obejmuje cały sezon „Chichotu losu”. Szczegóły oferty dostępne są na stronie http://premiery.ipla.tv/.

Telewizja internetowa ipla udostępnia treści różnych stacji telewizyjnych oraz producentów i dystrybutorów filmów. W ofercie dotychczas znaleźć można było propozycje znane anten m.in. takich telewizji, jak Polsat, TV4, Superstacja, TV Biznes, Cartoon Network, WeddingTV, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Cafe, Polsat Play.