Red8 kontynuuje współpracę z Ceramiką Paradyż i rozszerza działania na nowe marki klienta

Agencja Red8 Advertising, po wygranym w 2010 roku przetargu na markę Ceramika Paradyż i realizacji dla niej kampanii reklamowych, w 2011 r. rozszerza swoją współpracę z tą firmą.

Właśnie zakończył się proces strategiczno-kreatywny związany z badaniami, opracowaniem pozycjonowania i stworzeniem pełnej strategii komunikacji dla marki My Way Paradyż Group z portfolio Ceramiki Paradyż (CP).

Marka My Way Paradyż Group powstała z myślą o najbardziej wymagających klientach. Sygnowanie nią produkty wyróżniają się najwyższą jakością i precyzją wykonania m.in. przy wykorzystaniu druku cyfrowego oraz odważnymi rozwiązaniami wzorniczymi. Każda linia z nowych kolekcji My Way Paradyż Group w odsłonie przygotowanej na pierwszą połowę 2011 roku to wysokiej jakości odwzorowanie piękna przyrody i nawiązanie do materiałów, takich jak drewno i kamień.

Nowa koncepcja pozycjonowania opracowana przez Red8 Advertising jest jednocześnie nowym hasłem dla marki My Way Paradyż Group oraz jej integralną częścią.

„Wyraź siebie“ podkreśla jakość i indywidualizm marki oraz jej odbiorców, jak również możliwość dodatkowego określenia się konsumenta dzięki zestawieniu produktów z różnych kolekcji w jednej aranżacji wnętrza. W kampanii prezentowane są 3 wybrane kolekcje: Noce Naturale by My Way, Wenge Naturale by My Way oraz Travertino Silver by My Way. Istotną cechą nowych kolekcji marki jest wierna stylizacja produktów na naturalne materiały. W zakresie kolorystyki, rysunku i struktury powierzchni płytki ceramiczne doskonale odwzorowują różne gatunki drewna oraz marmur, zachowując przy tym znacznie lepsze parametry funkcjonalne.

Kampania realizowana będzie z użyciem mediów najbardziej wiarygodnych w grupie odbiorców marki My Way Paradyż Group, czyli: prasy, outdooru i Internetu. Kampania w sieci obejmie zarówno klasyczne działania wizerunkowe jak i akcje specjalne na portalach społecznościowych (m.in. na Facebooku) Za przeprowadzenie całości działań w Internecie odpowiada agencja Red8 Digital.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu