Przejdź do treści

CDM Pekao S.A.: jeszcze większe korzyści dla Klientów, którzy inwestują z CDM

Tylko teraz CDM do zakupionych jednostek funduszy inwestycyjnych objętych promocją dodaje aż 20% więcej na inwestycje, dodatkowo Klienci mogą skorzystać z obniżonej prowizji. A to tylko część z korzyści z okazji 20. urodzin CDM Pekao S.A. Do 31 grudnia na terenie całego kraju będą prowadzone spotkania dla Klientów indywidualnych z ekspertami CDM, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Największy detaliczny dom maklerski w Polsce – CDM Pekao, przygotował specjalną ofertę dla Klientów z okazji 20-lecia działalności. W ramach promocji „Dodatkowe aktywa Jubileuszowe”, która trwa od 14 kwietnia do 31 maja 2011 roku, każdy Klient który kupi jednostki funduszy inwestycyjnych objętych promocją, otrzyma 20 procent więcej na swoje inwestycje. Promocją objętych jest obecnie ponad czterdzieści funduszy i subfunduszy, wśród których znajdują się fundusze lokujące aktywa w różne instrumenty finansowe jak i w różnych częściach świata, aby zmaksymalizować zyski i zdywersyfikować ryzyko.

„Dobra inwestycja to nie kwestia szczęścia, ale znajomości realiów rynku. Tu liczy się przede wszystkim doświadczenie. Nasi eksperci, którzy od 20 lat zajmują się inwestycjami, gwarantują dobór najlepszego z możliwych rozwiązań inwestycyjnych” – mówi Wojciech Rutkowski, Prezes CDM Pekao.

CDM chce się dzielić swoim doświadczeniem i z tego powodu zorganizował 20 spotkań ze swoimi ekspertami na terenie całego kraju, którzy podzielą się z uczestnikami swoją wiedzą. Akcja potrwa do 31.12.2011r.

Dodatkowe aktywa czy spotkania z ekspertami  to tylko część urodzinowej oferty. Do końca lipca można skorzystać także z obniżonej prowizji o 20% i podzielić się swoimi zniżkami ze znajomymi (promocja trwa do końca czerwca 2011r.).