Nowe funkcjonalności FRU.PL

Serwis FRU.PL wprowadza do swojego serwisu dwie innowacyjne funkcjonalności. Pierwsza z nich umożliwia porównywanie cen różnorodnych lotów w kilku kategoriach. Druga zapamiętuje ostatnie preferencje wyszukiwania. Wszystko po to, aby oszczędzać czas, energię i pieniądze klienta.

„Chcemy, aby dla naszego klienta wybranie najdogodniejszego połączenia lotniczego było najprostsze z możliwych. Dlatego stawiamy na ciągły rozwój naszego serwisu i aplikacji oraz dążymy do tego, aby nasze funkcjonalności były spersonalizowane tak, aby każdy klient korzystając z naszego serwisu czuł, że jest on dedykowany indywidualnie dla niego” – mówi Monika Marczak z FRU.PL.

„Tabela porównania lotów” daje możliwość porównania podobnych bądź różniących się lotów pod względem ceny, terminów, jak i przesiadek. Narzędzie to umożliwia również porównanie połączeń pod względem jakości lotów, czyli czy dane połączenia obsługiwane są przez linie regularne, czy przez tanich przewoźników.

„Twoje ostatnie wyszukiwania” ułatwiają szybki dostęp do ostatnio wyszukiwanych połączeń. Dzięki tej funkcjonalności użytkownik serwisu nie musi w żmudny sposób poszukiwać swoich ostatnich preferencji. Cała historia wyszukiwania pojawia się bowiem na stronie głównej serwisu. Łatwo, szybko i sprawnie można więc zarządzać czasem i co najważniejsze – szybko znaleźć interesujące nas loty.

W serwisie FRU.PL wprowadzono dodatkowo zmiany do narzędzia „Upoluj promocję”, dzięki któremu klient drogą mailową otrzymuje powiadomienia o okazjach cenowych. Obecnie użytkownik może w dowolny sposób modyfikować parametry, dodawać nowe opcje wyszukiwania lub czasowo dezaktywować swoje konto. Klient serwisu może wybrać więcej niż jedną destynację, na którą będzie otrzymywał oferty najtańszych lotów na swój adres e-mail. Dzięki tej funkcjonalności podróżujący jest na bieżąco z atrakcyjnymi ofertami. Żadna okazja cenowa go nie ominie.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu