Przejdź do treści

Najnowsza wersja aplikacji Notowania OnLine Comarch dostępna dla klientów Alior Banku

Biuro Maklerskie Alior Banku udostępniło nową wersję aplikacji Notowania OnLine (NOL 3), rozszerzoną o moduł transakcyjny. Nowe funkcjonalności aplikacji pozwalają na szybkie reagowanie na zmieniające się warunki giełdowe i większą automatyzację realizowanych strategii inwestycyjnych.

System Comarch NOL 3 to aplikacja umożliwiająca śledzenie w czasie rzeczywistym notowań instrumentów finansowych na GPW w Warszawie, analizę techniczną, podgląd aktualnego stanu rachunku, a także tworzenie indywidualnych strategii inwestycyjnych dostosowanych do profilu Inwestora. NOL3 został wdrożony w takich domach maklerskich jak DM BZ WBK, BM BPH, BM Alior Banku czy też DM BOŚ.

– Nowa wersja aplikacji NOL 3, udostępniona klientom Biura Maklerskiego Alior Banku, została wzbogacona o moduł transakcyjny, który spełnia oczekiwania zarówno początkujących jak i zaawansowanych inwestorów. Podczas wdrożenia kładliśmy nacisk na funkcjonalność oraz łatwość obsługi zleceń dlatego też w procesie składania zlecenia nie wymagamy od użytkownika sprawdzania dodatkowych parametrów tj. portfel i warunek OTP. Na uwagę zasługuje również automatycznie aktualizowana zakładka zawierająca walory znajdujące się na rachunku brokerskim oraz funkcja śledzenia kursu, która umożliwia bieżącą aktualizację limitu ceny w przygotowanym zleceniu – mówi Wojciech Wyżga dyrektor ds. e-brokerage Biura Maklerskiego Alior Banku.

– Obecnie pracujemy nad kolejnymi funkcjonalnościami NOL3 związanymi z uwarunkowaniami Universal Trading Platform – nowego systemu giełdowego, który ma ruszyć na GPW w 2012 roku – mówi Grzegorz Prosowicz, Business Development Manager Comarch SA.  – Comarch Notowania Online 3 to najnowocześniejsze na polskim rynku narzędzie umożliwiające dostęp do bieżących notowań i informacji rynkowych, analizę rynku oraz poszczególnych walorów, a także realizację zadań typowych dla rozwiązań Order Management System (OMS): składanie zleceń bezpośrednio z tabeli notowań oraz ich przesyłanie na rynek w odpowiednim momencie.

źródło/autor: Comarch