HICRON Srebrnym Partnerem SAP Polska

Spółka HICRON poinformowała, że została wyróżniona tytułem Srebrnego Partnera SAP. Nowy status, przyznany na podstawie dotychczasowych osiągnięć HICRON na rynku SAP w Polsce, pozwala spółce oferować licencje na oprogramowanie SAP na korzystniejszych niż do tej pory warunkach.

Kryteria, na podstawie których SAP nadał HICRON wyższy status partnerski, określają międzynarodowe standardy współpracy między SAP a dostawcami oprogramowania. Należą do nich: realizacja określonych przez SAP szkoleń i certyfikacji konsultantów, odpowiednie zaangażowanie w działania promujące rozwiązania SAP, uzyskanie pozytywnych referencji od klientów, a także wysoka sprzedaż licencji.

„HICRON w bardzo krótkim czasie dołączył do czołówki Partnerów SAP w Polsce. Wyróżniło go niezwykle szybkie tempo rozwoju, czego efektem był wzrost sprzedaży licencji oprogramowania SAP i pozyskiwanie kolejnych nowych klientów. Nadanie statusu Srebrnego Partnera SAP jest wyrazem uznania dla wysokich kompetencji pracowników HICRON i dla wyjątkowego zaangażowania, jakim wykazują się w obsłudze klientów i we współpracy z SAP. Gratuluję i życzę HICRON-owi utrzymania tempa na drodze do dalszych sukcesów” – mówi Iwona Stamper, Channel Development Manager, SAP Polska.

Do nowo pozyskanych klientów HICRON należą między innymi Profile VOX, Piekarnia Pod Telegrafem, Cermag, MDD, Stelmet, Novol. Jednocześnie HICRON utrzymuje dobre relacje ze stałymi klientami w kraju i za granicą, między innymi Grupą MAN, Volvo Construction Equipment, AmRest, KRI SA, zawierając z nimi kontrakty na rozwój systemu SAP.

Tytuł Srebrnego Partnera SAP Polska przyznany został HICRON w ramach Programu SAP Partner Edge, do którego spółka dołączyła w listopadzie 2010 roku, awansując z poziomu Partnera Serwisowego. Podniesienie rangi HICRON wśród partnerów SAP Polska, jakie nastąpiło poprzez otrzymanie statusu Srebrnego Partnera, oznacza dla spółki między innymi możliwość oferowania klientom wyższych rabatów na sprzedaż licencji oprogramowania SAP.

Spółka HICRON wdraża i rozwija produkty SAP od 2006 roku, współpracując blisko z SAP AG w Walldorf. Firma HICRON pierwszą umowę partnerską z SAP Polska podpisała w czerwcu 2009 roku, otrzymując status partnera serwisowego z możliwością sprzedaży licencji na oprogramowanie SAP ERP oraz SAP Business Objects.

 

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu