ComPress dla GTECH Polska

Agencja ComPress rozpoczęła działania z zakresu Public Relations dla GTECH Polska Sp. z o.o. Obsługa PR obejmuje przede wszystkim doradztwo wizerunkowe, współpracę z mediami oraz bieżące dostarczanie informacji o najnowszych rozwiązaniach z zakresu systemów loteryjnych funkcjonujących w Polsce i za granicą.

ComPress będzie odpowiedzialny za szeroko pojęte działania PR, związane z działalnością GTECH w Polsce. Strategia komunikacji ma między innymi na celu dostarczenie informacji o firmie, jej planach biznesowych i projektach związanych z wdrażaniem najnowocześniejszych rozwiązań z zakresu gier losowych na całym świecie, realizowanych przez pracowników polskiego Oddziału.

GTECH Polska jest częścią międzynarodowej firmy – GTECH Corporation, będącej liderem w projektowaniu i dostarczaniu innowacyjnych systemów loteryjnych i rozwiązań technologicznych w tym zakresie (współpracuje z klientami na 6 kontynentach).

Firma szacuje, że znacząca ilość rozwiązań powstaje właśnie w jej warszawskim centrum technologicznym, zatrudniającym 300 osób.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu