Przejdź do treści

Komórka wskaże ci drogę do Telepizzy

Telepizza nawiązała współpracę z firmą VOOCH, wdrażającą na polskim rynku narzędzie marketingowe na telefon komórkowy i współpracy z sieciami GSM. Dzięki usłudze potencjalni konsumenci Telepizzy będą mogli w łatwy sposób odszukać w najbliższej okolicy restaurację, dowiedzieć się o ofertach promocyjnych, jak również aktywować i wykorzystać reklamowany kupon.

Jak zauważył Dariusz Bąk, Dyrektor Generalny Telepizzy, wyjątkowość tej usługi polega na odwróceniu ról między nami, a naszymi potencjalnymi klientami. Teraz to my podążamy z informacją za klientem. Wykorzystując nową usługę, nasza oferta będzie bezpośrednio trafiać do zainteresowanych, stając się pożądanym produktem.

Według Dariusza Bąka, niebagatelnym plusem nowej oferty jest fakt, że nowa usługa pozwala na dotarcie do znacznej ilości osób, które stanowią posiadacze telefonów komórkowych. Dzięki statystykom wejść będziemy mogli również monitorować skuteczność naszych ofert i widzieć, które z nich znajdują uznanie w oczach naszych klientów, co pozwoli nam skuteczniej reagować na ich potrzeby – zakończył Dyrektor Generalny Telepizza Polska.