Przejdź do treści

G24 Group organizatorem Deutsche Bank BMW Pro-Am Tour

Firma G24 Group z Wrocławia już po raz ósmy zorganizuje największy i najbardziej prestiżowy cykl imprez golfowych w Polsce – Deutsche Bank BMW Pro-Am Tour.

Pro-Am Tour to seria turniejów golfowych i eventów towarzyszących, rozgrywana od 8 lat na najlepszych polach golfowych w Polsce, w której rywalizują wspólnie najlepsi zawodowcy oraz amatorzy z Polski i Europy. W sezonie 2011 w ramach cyklu odbędzie się 6 imprez golfowych – oprócz tradycyjnie Wrocławia (7-8 maja), Krakowa (11-12 czerwca), Trójmiasta (2-3 lipca), Międzyzdrojów (30-31 lipca) oraz finałowej Warszawy (24-25 września), po raz pierwszy seria zagości na nowo otwartym polu Kalinowe Pola GC koło Świebodzina (13-14 sierpnia).

W tym roku sponsorami tytularnymi serii zostały dwie silne, międzynarodowe marki: Deutsche Bank, który wspiera turnieje Pro-Am Tour już od 6 lat, oraz po raz pierwszy – BMW. – Do grona sponsorów najpopularniejszego cyklu turniejów golfowych dołącza w tym sezonie marka BMW. To dla nas dowód ogromnego zaufania – mówi Alicja Strąpoć, dyrektor organizacyjny Deutsche Bank BMW Pro-Am Tour. – BMW i Deutsche Bank od lat angażują się w inicjatywy związane z golfem, wspierając jako sponsorzy tytularni najważniejsze na świecie turnieje zawodowe i amatorskie. Tym bardziej cieszymy się, że tak renomowani partnerzy zechcieli wesprzeć także i nasz cykl. Na dłużej zostają z nami także tacy sponsorzy, jak Stroer, Omega czy Titleist.

Od strony sportowej organizacją imprez zajmie się Golf24. Projekt organizacyjnie wesprą również działające w ramach G24 Group agencja eventowa Gmotion, która zadba o atrakcje podczas eventów towarzyszących turniejom, oraz TubaPR, która zajmie się promocją medialną wydarzenia.