Przejdź do treści

Allegro, Groupon – a teraz Szmalback

Tagi:

Sklepy dbają o swój interes – klienci o własne korzyści. Szmalback.pl dba o jedno i drugie. To główna idea nowego serwisu, który dołączył do grona największych serwisów zakupów grupowych w Polsce. Czym nas zaskoczy? Czy pokona Groupon lub Allegro?

Startują kolejne serwisy oferujące zniżki i rabaty na towary i usługi. Jak donoszą badania przeprowadzone przez PBI (Polskie Badania Internetu) Polacy pokochali ten rodzaj oszczędnych zakupów. Dla polskich Internautów zdecydowanie najważniejsza w serwisach sprzedażowych jest wysokość zniżek.

Sam pomysł na grupowe zakupy ma swoje korzenie w zasadzie: jeśli ktoś dużo kupuje, może liczyć na solidny rabat. Grupa klientów, zamawiając razem np. kilkanaście lodówek, dysponuje już pokaźną siłą nabywczą. Mogą więc oczekiwać, że właściciel sklepu zrezygnuje z części swojej marży. A właścicielka salonu kosmetycznego, opuści cenę, jeśli klientki przyjdą w większej grupie.

Czym jest Szmalback?

Szmalback.pl jest innowacyjną platformą sprzedażową, to sposób robienia zakupów w którym część pieniędzy wraca do kieszeni klienta po sfinalizowanej transakcji. System platformy oparty jest na tych samych zasadach co serwis Cashstore.fr, francuskiego giganta e-sprzedaży. Ten system okazał się hitem na świecie i zrewolucjonizował sposób robienia zakupów i oferowania towarów potencjalnym klientom. Najbardziej renomowane sklepy znalazły swoje miejsce w francuskim Cashstore. Teraz ten sam system wprowadzamy w Polsce, aby dokonać rewolucji w handlu i wprowadzić nowe oblicze partnerstwa w handlu.

Jak działa?

Zaczynamy oczywiście od dwuetapowej rejestracji, którą zaproponuje nam system. Procedura jest bardzo prosta, a szybka rejestracja umożliwia zakupy. Co jest ciekawostką zakupu dokonujemy bezpośrednio w wybranym sklepie. Za każdą transakcję

za pośrednictwem serwisu otrzymujemy „żywą gotówkę” (kilka procent od zakupu), która wpływa na nasze konto. Po zakończonej transakcji możemy sprawdzić stan swojego salda w Szmalback.pl i zobaczyć ile gotówki wróciło do nas po ostatnim zakupie. W chwili kiedy kwota przekroczy 40 zł możemy przelać zgromadzoną gotówkę na dowolne konto bankowe.

Korzyści dla sklepu

Użytkownicy platformy to potencjalni klienci e-sklepu, właściciel ma więc bezpośredni dostęp do wyselekcjonowanej grupy docelowej. Rozliczenie następuje zgodnie z modelem „Cost Per Buy”, przedsiębiorca nie spotka się z żadnymi ukrytymi kosztami. Od porównywarek cenowych, serwisów aukcyjnych, Szmalback.pl odróżnia fakt, że płaci się tylko za autentycznie zdobytego klienta. System przedstawia konsumentom wszystkie promocje i rabaty, które oferuje Twój sklep. Ponadto istnieje możliwość organizowania akcji specjalnych jak kiermasze i wyprzedaże, które pozwalają na szybkie zdobycie klientów.

Korzyści dla użytkownika

Potencjalny klient, który dokonuje zakupu po przez Szmalback.pl otrzymuje premię w postaci gotówki, która wpływa na jego konto. Dla przykładu – jeśli zdecydowałeś się na zakupy w ramach platformy, Szmalback.pl oferuje 10% rabatu od ceny za produkt. Użytkownicy korzystają wyłącznie z ofert renomowanych i bezpiecznych sklepów. Platforma umożliwia tworzenie grup zakupowych, wishlist, wymianę opinii ze znajomymi, czy cedowanie prowizji na innych użytkowników. Serwis jest w pełni bezpieczny, nie przechowuje żadnych danych osobowych, numerów kart kredytowych lub haseł. Co jest bardzo ważne Szmalback.pl reprezentuje użytkownika w razie wszelkich problemów z reklamacją, przesyłką itp.

Szmlaback.pl to innowacyjna platforma zakupowa, za pośrednictwem której można dokonywać zakupów w jednym z wielu e-sklepów. Każdy zarejestrowany klient serwisu otrzymuje premię pieniężną. Więcej na www.szmalback.pl