Przejdź do treści

itelligence wdraża SAP CRM w Barlinku S.A.

Barlinek S.A., jeden z największych producentów naturalnych podłóg drewnianych na świecie, nawiązał współpracę z firmą itelligence Sp. z o.o. Barlinek S.A. skorzysta z usług itelligence w obszarach wdrożenia SAP CRM.

Zastosowanie najnowszej wersji SAP CRM pozwoli zwiększyć automatyzację procesów związanych z szeroko rozumianą obsługą klienta. Projekt przeprowadzą wspólnie eksperci itelligence z obszarów CRM oraz Business Intelligence.

Rozwiązanie SAP CRM w Barlinek S.A. wesprze w sposób kompleksowy proces planowania, realizowania i analizowania skuteczności wszelkich działań marketingowych i sprzedażowych. Głównym powodem wdrożenia była potrzeba optymalizacji procesów sprzedaży oraz stałe dążenie do podnoszenia standardów jakościowych w obsłudze klientów Barlinek S.A. Zastąpienie wykorzystywanych dotychczas, heterogenicznych rozwiązań systemem SAP CRM pozwoli na uzyskanie spójnych, aktualnych i wiarygodnych danych. Możliwość bezpośredniego dostępu do wszystkich niezbędnych informacji i efektywne generowanie raportów znacząco podniesie poziom jakości informacji zarządczej i umożliwi kierownictwu spółki podejmowanie szybkich i trafnych decyzji.

Otwarta technologia (XML, Webservices) umożliwi szybką i łatwą integrację systemu z pozostałymi aplikacjami wykorzystywanymi w Barlinku S.A. – np. z systemem ERP. Oparty na technologii WWW interfejs pozwoli użytkownikom na elastyczne dostosowywanie prezentowanych informacji do swoich potrzeb.

– Będąc jednym z dwóch globalnych partnerów SAP na świecie, jesteśmy przygotowani do świadczenia pełnego zakresu usług SAP. Bardzo się cieszę, że nasze możliwości, doświadczenie i kompetencje zostały docenione przez firmę o tak znakomitej marce i wieloletnich tradycjach. Uważamy Barlinek S.A. za naszego strategicznego klienta. – powiedział Krzysztof Witczak, członek zarządu, dyrektor sprzedaży w itelligence Sp. z o.o.