Dwie nowe inwestycje Atal w Krakowie

Renomowany deweloper Atal S.A. zakupił kolejne grunty na terenie Krakowa. Nabyte przez Spółkę tereny zlokalizowane są w atrakcyjnych dzielnicach miasta, w tym w centrum. Powstaną na nich dwie nowe inwestycje, w których wybudowane zostanie łącznie ok. 300 mieszkań. Kraków pozostaje dla ekspertów Atal jednym z najważniejszych rynków, w związku z czym firma planuje mocno podkreślić tam swoją obecność.

Aktualnie Atal prowadzi w Krakowie sprzedaż mieszkań na trzech osiedlach – Bronowice Residence, Bronowice Kraków Apartamenty oraz Bronowice Kraków Apartamenty II. Dzięki konsekwentnemu realizowaniu przyjaznej dla Klienta polityki cenowej, Spółce udaje się znaleźć nabywców na ok. 30 lokali miesięcznie. Oprócz atrakcyjnej ceny, dużym atutem jest również lokalizacja poszczególnych inwestycji, a także oryginalne projekty architektoniczne, przygotowywane przez najwyższej klasy ekspertów.

Popyt na mieszkania w Krakowie jest na tyle duży, że bez wahania podjęliśmy decyzję o dalszej ekspansji na tym rynku. Pomimo tego, że budowa Bronowice Residence oraz Bronowice Kraków Apartamenty II zakończy się dopiero w IV kwartale bieżącego roku, zainteresowanie Klientów tymi inwestycjami jest ogromne. Jest to dla nas bardzo ważny sygnał. Bez wątpienia Kraków jest jednym z kluczowych rynków dla Atal – mówi Ewelina Juroszek, Dyrektor Sprzedaży Atal S.A.

źródło/autor: BuzzAir

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu