Eura7 dla Górażdże Cement S.A.

Górażdże Cement S.A. uruchomiło serwis www.tiocem.pl. Jest to pierwszy z planowanych serwisów poświęconych wybranym produktom firmy. Serwis zrealizowała Agencja interaktywna Eura7.

Serwis tiocem.pl zawiera informacje na temat nowoczesnego produktu z oferty Górażdże Cement – cementu TioCem. Zastosowanie cementu TioCem w budownictwie mieszkaniowym, architekturze czy infrastrukturze drogowej pozwala długo zachować estetykę powierzchni betonowych. Jest to korzystne dla środowiska i zdrowia mieszkańców miast.

Nowy serwis internetowy podkreśla zalety cementu TioCem, wyróżniające ten produkt z pośród innych na rynku. – Powierzchnie betonowe wykonane z użyciem cementu TioCem potrafią pod wpływem światła słonecznego redukować niektóre szkodliwe związki z zanieczyszczonego powietrza. Są również łatwiejsze w utrzymaniu dzięki specjalnym właściwościom „samooczyszczającym”. Produkt nadaje się więc do wykorzystania zwłaszcza w dużych aglomeracjach miejskich, gdzie stężenie zanieczyszczeń w powietrzu jest wysokie – mówi Krzysztof Szerszeń, Inżynier Specjalista ds. Nowych Produktów w Górażdże Cement S.A. Serwis tiocem.pl eksponuje walory ekologiczne produktu, zarówno dzięki odpowiedniej zawartości, jak i grafice w przełamanych bielą odcieniach niebieskiego i zielonego.

Serwis tiocem.pl został w czytelny sposób podzielony na trzy strefy: dla inwestora, architekta i producenta, co pozwala szybko dotrzeć do poszukiwanych informacji. Oprócz treści o charakterze informacyjnym, poszczególne podstrony serwisu zawierają wiele informacji praktycznych, dotyczących, między innymi, budownictwa ekologicznego, zastosowania cementu TioCem w procesie produkcyjnym czy dostępności produktu na rynku. Użytkownicy mają również możliwość uzyskania porady od eksperta i obejrzenia przykładowych projektów wykonanych z wykorzystaniem cementu TioCem.

Górażdże Cement S.A. jest spółką wchodzącą w skład Grupy Górażdże – lidera w krajowej produkcji cementu i jednego z największych w Polsce producentów betonu towarowego i kruszyw.

Projekt zrealizował zespół Eura7 w składzie: Tomasz Skrabalak, Natalia Głąbik, Artur Różalski. Za obsługę klienta ze strony agencji odpowiada Łukasz Wołek.

 

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu