Wiosenna rewolucja w aktywni.pl

Nowy design strony głównej, jeszcze więcej informacji o wydarzeniach i spotkaniach, nowe aktywne miejsca i dyscypliny oraz mnóstwo ciekawostek i newsów. A to wszystko w jednym miejscu – tak można podsumować wiosenną rewolucję w Aktywni.pl.

1 Aktywni.plDzięki opiniom prawie dwóch tysięcy użytkowników został rozbudowany i unowocześniony jeden z najpopularniejszych działów – „Zdrową formę”. Teraz ciekawostki dotyczące zdrowego trybu życia można znaleźć już na stronie głównej portalu. Dla miłośników wycieczek, wędrówek i wszelkich podróży powstał osobny dział – „Turystyka”. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników, serwis zapewnia im dostęp do stale powiększanej bazy informacji na temat sportu i rekreacji.

Kluczem do sukcesu aktywni.pl jest otwarcie się na specjalistów, którzy będą czuwali nad aktywnym i bezpiecznym treningiem użytkowników, odpowiadając na ich pytania. Co więcej, zaproszeni do współpracy eksperci będą współtworzyć i opiekować się dyscypliną, która stanie się ich mini-portalem.

2 Aktywni.pl

Rewolucji została poddana również funkcjonalność i użyteczność serwisu. Zmiany w nawigacji portalu powstawały we współpracy z niezależnym ekspertem User Experience/Usability. Całości zmian dopełnia rebranding serwisu, w tym odświeżone logo – jeszcze bardziej dynamiczne i w pełni oddające charakter aktywni.pl.

Na przebudowę czeka profil użytkownika, który stanie się bardziej użyteczny i łatwy w obsłudze. Odpowiada to dążeniu serwisu do rozwoju jego społecznościowego charakteru.

3 Aktywni.pl

Aktywni.pl to pierwszy krajowy portal społecznościowy łączący ludzi związanych ze sportem i rekreacją. Celem serwisu jest promowanie aktywnego i zdrowego stylu życia, inspirowanie do podjęcia aktywności, dostarczenie niezbędnych informacji z zakresu sportu, rekreacji i właściwego odżywiania. Użytkownicy, którzy zarejestrują się na stronie dostają do dyspozycji nowoczesne narzędzia – m.in. wyszukiwarkę partnerów do gry, obszerną bazę obiektów i klubów sportowych, trenerów i instruktorów. Mogą również tworzyć wirtualne drużyny.

4 Aktywni.pl

Aktywni.pl oficjalnie rozpoczął swoją działalność 11 listopada 2008 r. Od tego czasu zbudował aktywną społeczność liczącą ok. 40 tys. zarejestrowanych użytkowników. Taki wynik plasuje portal w pierwszej 20-tce najpopularniejszych witryn sportowych w Polsce, według badań Megapanel PBI/Gemius. Ciągły rozwój funkcjonalności serwisu i poszerzenie zakresu działalności o moduł biznesowy pozwalają zwiększać atrakcyjność witryny w oczach użytkowników oraz reklamodawców.

Serwis aktywni.pl otwiera kolejny sportowy sezon aktywną rewolucją!

aktywni.pl

 

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu