Wielkanocne warsztaty artystyczne w CH EUROPA II

Centrum Handlowe EUROPA II zaprasza dzieci wraz z rodzicami na wielkanocne warsztaty artystyczne, które odbędą się 16 kwietnia w godz. od 11.00 do 18.00.

Nie zabraknie dodatkowych atrakcji, tj. malowanie buzi dzieci w wielkanocne wzory oraz wielkiego kurczaka rozdającego klientom Centrum słodycze.

Gwarancję niezliczonych pomysłów na wielkanocne dekoracje i niepowtarzalną szansę podejrzenia pracy artystów z Gminnego Ośrodka Kultury z Podegrodzia będą mieli wszyscy, którzy 16 kwietnia w godz. od 11.00 do 18.00 odwiedzą CH EUROPA II w Nowym Sączu. Przedstawicielki ginących już zawodów, ubrane w regionalne stroje, pokażą dzieciom i dorosłym w jaki sposób można samodzielnie wykonać wielkanocne pisanki, stroiki i palemki. Wszyscy, którzy zdecydują się własnoręcznie pod okiem specjalistek wykonać swoją ozdobę, będą mogli zabrać ją do domu.

Tego dnia na wielkanocnych warsztatach artystycznych atrakcje się nie skończą. Odwiedzających Centrum przywita ogromny wielkanocny kurczak, który do późnych godzin wieczornych będzie obdarowywał czekoladowymi jajkami wszystkie dzieci. O uśmiech na twarzach najmłodszych zadbają także dziecięce wizażystki. Doświadczone w bajkowych makijażach panie będą malować buzie naszych pociech w wiosenne, kolorowe wzory.

Gdy dzieci będą zajęte pomaganiem w tworzeniu wielkanocnych dekoracji i innymi atrakcjami, rodzice mogą odwiedzić znajdujące się na terenie Centrum sklepy. Będzie to doskonała okazja na zrobienie przedświątecznych zakupów.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu