Pierwszy publiczny pokaz Wiedźmina 2 również dla inwestorów

Należący do Grupy Optimus CD Projekt RED w ramach swojej Wiosennej Konferencji po raz pierwszy pokaże publicznie polską wersję najnowszego dzieła Wiedźmin 2: Zabójcy Królów. Spółka na spotkanie zaprasza nie tylko przedstawicieli świata mediów, handlu i partnerów biznesowych, ale i wszystkich akcjonariuszy Optimusa.

Wiosenna Konferencja odbędzie się już 14 kwietnia w warszawskiej Fabryce Trzciny, przy ul. Otwockiej 14. Spółka obiecuje spektakularne wydarzenie, obfitujące w liczne atrakcje i ważne komunikaty nie tylko dla rynku gier, ale i giełdowych inwestorów.

– Zależy nam na tym, żeby oprócz intensywnej kampanii informacyjnej skierowanej do graczy, czyli naszych klientów końcowych, prowadzić równolegle działania mające na celu udostępnienie inwestorom aktualnych informacji na temat naszej spółki i naszych kluczowych produktów – deklaruje Adam Kiciński, prezes Optimusa.

Wszyscy akcjonariusze Optimus S.A,, którzy chcą uczestniczyć w konferencji proszeni są o wcześniejsze zarejestrowanie poprzez wysyłanie do dnia 12 kwietnia 2011 e-maila na adres optimus@cdprojekt.com. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc decydować będzie kolejność zgłoszeń. Szczegóły dotyczące Wiosennej Konferencji znajdują się na stronie CD Projektu.

Podczas konferencji Spółka nie tylko zaprezentuje swoją najnowszą grę, ale zdradzi również szczegóły największej w historii polskiej branży gier wideo kampanii reklamowej planowanej do gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów.

CD Projekt dla wszystkich uczestników Konferencji przygotował również przedpremierowe pokazy największych nadchodzących gier, których jest polskim wydawcą. Prezentacje prowadzone będą przez deweloperów zaproszonych specjalnie na Konferencję z tak znanych studiów jak: TT Games („LEGO: Piraci z Karaibów”), SEGA („Virtua Tenis 4”) czy NC Soft („Guild Wars 2”).

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu