Przejdź do treści

NETGEAR WNR612 – zaprzyjaźnij się z WiFi

N150 Classic Wireless Router WNR612 to urządzenie marki NETGEAR dedykowane wszystkim, którzy jeszcze nie mają bezprzewodowego internetu w domu. Wyróżnia się niezwykle prostotą instalacją oraz niską ceną, zachowując jednocześnie bardzo dobre parametry techniczne.

Router WNR612 ma niewielką, kompaktową obudową (mieści się w dłoni) zaprojektowaną w białym, uniwersalnym kolorze. Urządzenie idealnie komponuje się z nowoczesnym wnętrzem. WNR612 jest wyposażony w szereg opcji, które zapewniają szybki przesył danych i bezpieczeństwo pracy w sieci. Pracuje z prędkością 150 Mb/s , a łatwa konfiguracja czyni z niego bardzo przystępnym urządzeniem.

Router rozdziela sygnał uzyskiwany od operatora „kablówki” lub lokalnej sieci DSL. Spośród wielu przydatnych funkcji na uwagę zasługuję m.in.: ochrona połączenia za pomocą szyfrowania WEP, WPA, WPA2-PSK, udostępnianie sieci dla gości (Multi SSID), QoS, statystyczny i dynamiczny routing, VPN pass-through , NAT, DHCP. Nad bezpieczeństwem sieci czuwa podwójny Firewall (SPI i NAT) .

Konfiguracja urządzenia jest niezwykle prosta i szybka. Wystarczy podłączyć router do sieci i komputera, a następnie uruchomić przeglądarkę internetową. Po wpisaniu odpowiedniego adresu, intuicyjny interfejs poprowadzi nas przez kolejne etapy ustawień. Całkowity czas instalacji nie przekroczy 5 minut, nawet jeśli użytkownik nigdy wcześniej nie miał z nią do czynienia.

Sugerowana cena wynosi 89 zł.