Festiwal Wina i Serów

Tagi:

Po Festiwalu Szynki fanów takiego sposobu prezentowania najwyższej jakości produktów kulinarnych zapraszamy na kolejna atrakcję. W weekend 15-17 kwietnia w Blue City kolejny już raz odbędzie się najważniejsze winiarskie wydarzenie stolicy – Festiwal Wina i Serów.

To miejsce, w którym każdy maniak szlachetnych trunków i wykwintnych serów może nie tylko spróbować, ale również kupić i zamówić wszystkie wystawiane produkty. I to po okazyjnych cenach!

Kto pił różowe porto? Kto pamięta smak doskonałych, delikatnych trunków z Krety czy jedwabistą słodycz najlepszych tokajów? A wspaniałe beczkowe wina z serca Hiszpanii, czarne wina z francuskiego Cahors czy finezyjne szampany lub rześkie prosecco? Nie zabraknie także win z Nowego Świata, słodkiej garnachy i butikowych win typu barrique robionych we Francji i we Włoszech… przez Polaków. Wino z lodami lub w drinku? To też jest możliwe!

Dla fanów dobrej kuchni sery z Toskanii i Austrii, polskie oscypki i bryndza, oliwy toczone z owoców rodzących się wśród najlepszych włoskich winnic, a także kawałek dobrze dojrzałej salciccia.

Jednym zdaniem: ponad 500 gatunków win i 200 innych produktów, których obok wina zabraknąć nie powinno, w jednym miejscu przez 3 dni!

Więcej informacji na: www.wine-festival.pl, www.festiwal-wina.pl

 

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu