Przejdź do treści

farmer.pl – „internetowa gazeta” nowoczesnego rolnika w nowej odsłonie

Notowania na giełdach towarowych, szczegółowy serwis pogody, interaktywna telewizja – portal farmer.pl, wydawany przez Grupę PTWP SA, przeszedł gruntowną metamorfozę.

Witryna nowoczesnego rolnika zyskała większą funkcjonalność i nowy layout. www.farmer.pl prezentuje najświeższe informacje z sektora rolniczego, porady związane z prawem, dotacjami i dopłatami w rolnictwie oraz szeroko rozumianym biznesem wiejskim.

Portal farmer.pl, należący od listopada 2010 r. do Grupy PTWP SA, wydawcy m. in. dwutygodnika Farmer i serwisu gieldarolna.pl, skierowany jest do nowoczesnych rolników. Poza głównymi serwisami, takimi jak produkcja zwierzęca, produkcja roślinna, środki produkcji i technika rolnicza, portal w nowej odsłonie zawiera informacje i porady związane z finansami oraz prawem. Farmer.pl to także aktualne dane dotyczące dotacji i dopłat w rolnictwie oraz nowinki z obszaru odnawialnych źródeł energii czy szeroko pojętego biznesu wiejskiego.

farmer.pl to swoista codzienna „gazeta internetowa” uczestników rynku agrarnego. W nowej odsłonie zawiera najważniejsze informacje dla branży rolnej w Polsce oraz jej instytucjonalnego i rynkowego otoczenia, szczegółowy serwis pogody, notowania na giełdach towarowych i interaktywną telewizję.

– Polskie rolnictwo się zmienia, staje się coraz bardziej nowoczesne, również pod względem technologicznym i informatycznym. Nasz serwis odwiedza miesięcznie ponad 140 000 użytkowników, generujemy ponad pół miliona odsłon, jesteśmy pierwszym źródłem informacji dla sektora rolniczego w Polsce. Tak silna pozycja zobowiązuje, dlatego stale udoskonalamy naszą witrynę – mówi Wojciech Kuśpik, prezes zarządu Grupy PTWP SA, wydawca portalu. – Zapraszamy również do subskrypcji newslettera, który zapewnia skrótowy przegląd treści ukazujących się w portalu farmer.pl.

Niezbędne narzędzie do zarządzania produkcją w gospodarstwach rolnych, serwis farmer.pl, posiada także forum, które umożliwia wymianę poglądów i opinii na tematy kluczowe dla branży w oparciu o porady specjalistów.

Nowa odsłona portalu nowoczesnego rolnika dostępna jest pod niezmienionym adresem www.farmer.pl.