Bohemka dla klientów poznańskiej Toyoty Fietz

Zakup nowego samochodu to doskonała okazja do świętowania. Dlatego każdy z klientów, który zdecyduje się na dowolny model samochodu Toyota z poznańskiego salonu Toyota Fietz otrzyma miły upominek od BS Bohemia Sekt Polska. To wynik współpracy, jaką obie firmy nawiązały w marcu br.

Jedną z okazji wartą świętowania, jest zakup nowego samochodu. O właściwą oprawę zadba BS Bohemia Sekt Polska, której morawskie wina otrzymuje każdy z klientów poznańskiego salonu Toyota Fietz. Uroczystość nowego nabytku podkreśli linia wyjątkowych win pochodzących z południowych Moraw, jednego z najbardziej docenianych regionów winiarskich na świecie.

Klienci salonu poznają unikalność tamtejszych winnic próbując musującego wina prestige – Bohemia Sekt demi sec produkowanego tradycyjną metodą szampańską oraz jakościowych, czerwonych i białych, win spokojnych z linii premium będących dorobkiem Winnicy Pavlov oraz Habánské sklepy.

Do tej pory promocja win BS Bohemia Sekt Polska odbywała się poprzez udział w eventach, w tym prapremierach polskich obrazów filmowych, oraz spotkaniach biznesowych menadżerów średniego i wyższego szczebla. Toyota Fietz to pierwszy taki punkt, w którym morawskie wina dodawane są jako upominek podkreślający prestiż dokonanego zakupu.

Źródło: BS Bohemia Sekt Polska

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu