Skuteczne wykorzystanie internetu w branży finansowej – konferencja IAB Polska już 20 kwietnia w Warszawie

W dniu 20 kwietnia br. w Centrum Konferencyjnym Zielna w Warszawie odbędzie się konferencja IAB Polska pt. „Skuteczne wykorzystanie internetu w branży finansowej”. Wydarzenie to adresowane jest do szefów marketingu oraz działów interaktywnych firm sektora finansowego. Prezentacje poprowadzą eksperci IAB, najlepsi praktycy marketingu interaktywnego specjalizujący się w obsłudze klientów z branży finansowej.

IAB Polska organizuje konferencję dedykowaną marketerom z branży finansowej. Już 20 kwietnia będą oni mogli dowiedzieć się wszystkiego na temat wykorzystania internetu jako skutecznego kanału promocji oraz komunikacji z obecnymi i potencjalnym klientami. Celem konferencji jest m.in. przedstawienie pełnej gamy narzędzi marketingu interaktywnego dedykowanych specjalistom z sektora finansów, bankowości i ubezpieczeń. Prelegenci zaprezentują przegląd serwisów branży finansowej działających w polskim internecie. Przedstawią najlepsze case studies skutecznego wykorzystania marketingu interaktywnego w osiąganiu celów sprzedażowych i optymalizowaniu budżetów reklamowych. Eksperci opowiedzą także o nowych ideach i strategiach dotarcia do określonych grup docelowych. Konferencja IAB posłuży również jako platforma wymiany poglądów i doświadczeń.

Wśród prelegentów zaprezentują się eksperci grup roboczych IAB Polska – szefowie wiodących agencji interaktywnych, przedstawiciele największych polskich portali, specjaliści ds. e-finance, e-commerce oraz analitycy i badacze rynku.

Podczas konferencji przedstawionych zostanie 20 prezentacji w 4 blokach tematycznych:

  • Finanse w cyfrach
  • Wizerunek, funkcjonalność, promocja
  • Sprzedaż
  • Bezpieczeństwo

 

Wyniki badania IAB AdEx przeprowadzonego dla IAB Polska przez firmę doradczą PwC wskazują, że w 2010 roku branża finansowa wygenerowała 16% wydatków na reklamę online, czyli najwięcej ze wszystkich badanych sektorów. [źródło: www.iabpolska.pl]

Konferencja odbędzie się w dniu 20 kwietnia br. w Centrum Konferencyjnym Zielna w Warszawie.

Marketerów zainteresowanych uczestnictwem w konferencji IAB „Skuteczne wykorzystanie internetu w branży finansowej” zapraszamy do rejestrowania się poprzez formularz zgłoszeniowy.

Szczegółowe informacje i program konferencji dostępne są na stronie iabkonferencje.pl/finanse

źródło/autor: IAB Polska

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu