ProxyAd S.A. uruchamia ponad 100 nowych lokalizacji

Notowana na NewConnect spółka ProxyAd S.A., jedyna ogólnopolska sieć reklamy lokalizacyjnej na telefony komórkowe, podpisała kontrakt z grupą telekomunikacyjną Eurotel S.A. Dzięki tej umowie nadajniki ProxyAd znajdą się w punktach sprzedaży sieci Era, Play oraz telewizji nowej generacji n.

ProxyAd S.A. kontynuuje swój dynamiczny rozwój. Spółka umacnia pozycję na rynku dzięki instalacji nadajników Bluetooth w ponad 100 punktach sprzedaży należących do Eurotel S.A. Dla Reklamodawców korzystających z reklamy lokalizacyjnej na telefony komórkowe, oznacza to nowe możliwości dotarcia do konsumentów.

Nawiązanie współpracy z ProxyAd to dla naszej sieci sprzedaży okazja do wykorzystania tej nowoczesnej i jednocześnie jeszcze mało znanej formy przekazu reklamy. Z kolei dla naszych klientów to możliwość otrzymania zawsze aktualnej informacji w zależności od zainteresowań i potrzeb. – mówi Tomasz Basiński, Wiceprezes Zarządu Eurotel S.A.

Dzięki pozyskaniu nowych lokalizacji ProxyAd trafi do nowej ściśle określonej grupy konsumentów.

Instalacja nadajników w punktach sprzedaży Era i Play, a także w punktach sprzedaży telewizji nowej generacji n znacznie uatrakcyjni ofertę Spółki. Są to interesujące lokalizacje z punktu widzenia Reklamodawców, co powinno przyczynić się do osiągania przez Spółkę wyższych przychodów i budowania wartości ProxyAd dla Akcjonariuszy – mówi Dawid Korczyński, Prezes Zarządu ProxyAd S.A.


PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu