Pierwszy kontrakt Smart AdServer w Rosji

Smart AdServer sukcesywnie zwiększa swój zasięg na światowym rynku usług adserwerowych. Pod koniec marca francuski dostawca technologii adserwerowych zainicjował swoją obecność na rosyjskim rynku reklamy internetowej, podpisując umowę z Vongomedia.

Vongomedia to kolejna sieć reklamowa na świecie i pierwsza w Rosji, która zdecydowała się wybrać usługi Smart AdServer, a świadczy usługi m.in. dla takich wydawców jak autonet.ru, babika.ru, km.ru.

Smart AdServer to multiplatforma adserwerowa, która dostarcza technologii zarówno dla wydawców jak i dla agencji, umożliwiając obsługę zarówno kampanii kampanii webowych jak i mobilnych. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i wysokiej jakości usługom, Smart Ad Server dostarcza technologii dla ponad 250 klientów, 1300 site’ów na czterech kontynentach.

Pozyskanie Vongomedia to dla Smarta bardzo ważny krok na wschód. Jesteśmy dumni z tego, że przekraczamy kolejne granice, także te geograficzne. Jesteśmy pewni, że to dobry początek naszych działań na rynkach wschodnich. Doceniamy okazane nam zaufanie i nie zamierzamy spocząć na laurach. Wciąż doskonalimy nasz system, zdając sobie sprawę z rosnących wymagań naszych klientów i rynku reklamy internetowej – mówi Jakub Oleksy, Business Development Manager CEE

 

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu