Otwarcie Burger King w Radomiu

6 kwietnia 2011 roku w Galerii Słonecznej w Radomiu otwarta została pierwsza w tym mieście restauracja Burger King. Nowy lokal Burger King mieści się w tzw. food court jednopiętrowego, nowo otwartego centrum handlowego i zajmuje ok. 95 m2. Jest to dwudziesta pierwsza restauracja Burger King w Polsce.

Pierwsi klienci restauracji, którzy pojawili się tuż po jej otwarciu, otrzymali zaproszenia na darmowe burgery Whopper® oraz upominki – kubki, koszulki i smycze z logo Burger King.

Oferta Burger King to przede wszystkim grillowane na ogniu burgery ze 100-procentowej wołowiny. Sztandarowym produktem Burger King jest Whopper®, o wyjątkowym, niepowtarzalnym smaku. Fani tego kultowego burgera mogą zamawiać go według własnych upodobań smakowych i dietetycznych, wybierając do niego ulubione dodatki i rezygnując z tych, za którymi nie przepadają.

W radomskiej Galerii Słonecznej na powierzchni 42 tys. m. kw. znajduje się około 180 sklepów, multipleks, a także restauracje i kawiarnie. Jest to jeden z najnowocześniejszych obiektów tego typu na Mazowszu. Galeria Słoneczna to również obiekt przyjazny środowisku, w którym zainstalowano energooszczędne schody ruchome, a także oprogramowanie, pozwalające na wydajne zarządzanie energią.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu