LOTOS – Subaru Poland Rally Team z przygodami

Zawodnicy LOTOS – Subaru Poland Rally Team bardzo dobrze rozpoczęli zmagania w 39. Rajdzie Świdnickim-Krause. Na kultowym oesie Rościszów-Walim Wojtek Chuchała i Kamil Heller zanotowali ósmy czas, a na kolejnej próbie, Świerki-Włodowice, „wykręcili” siódmy wynik, awansując na wysokie, szóste miejsce. Niestety przygoda na odcinku Miłków-Kamionki kosztowała załogę L-SPRT przeszło dwie minuty.

– Dzisiaj nauczyłem się, że na odcinku jednak nie powinienem oglądać się za dziewczynami (śmiech). Kibice za bardzo nie chcieli nam pomóc, ale ostatecznie udało się wydostać z tej pułapki. Za zgodą Dyrektora Zespołu dużo miejsc pojechaliśmy pod publikę, szczególnie patelnie szliśmy pełnym slajdem – powiedział Wojtek Chuchała.

– Pierwsze dwa oesy naprawdę w porządku. Na trzecim, po dobrym początku, na spadaniu do Kamionek obróciło nas na mocno błotnistym fragmencie i wpadliśmy do rowu. Były problemy z wyjechaniem i zanim wróciliśmy na drogę, straciliśmy ponad 2 minuty. Mimo to nie podajemy się, przed nami jeszcze dwie pętle  – uzupełnił Kamil Heller.

źródło/autor: LOTOS

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu