Konferencja w Zielonej Górze – „Nowe zawody informatyczne dla szkół zawodowych”

19 kwietnia 2011r. w Hotelu Ruben w Zielonej Górze odbędzie się kolejna konferencja, którą w ramach współpracy z Fundacją Edukacji Ekonomicznej organizuje Agencja Promocyjna Locco Event.

Do uczestnictwa w konferencji promującej Projekt „Nowe zawody informatyczne dla szkół zawodowych” współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, zaproszeni są przedstawiciele Samorządów Lokalnych i szkól zawodowych z woj. Lubuskiego.

Celem spotkania będzie promocja Projektu, zachęcenie do uczestnictwa poprzez prezentację zasad przystąpienia do Projektu, promocja dalszych działań związanych z rozwojem Projektu, oraz prezentacja jego dotychczasowych osiągnięć.

Projekt obejmuje m. in. działania związane z podnoszeniem jakości i atrakcyjności szkolnictwa zawodowego, krzewieniem wiedzy z zakresu nowych technologii wśród uczniów, unowocześnieniem metod, form i środków pracy pedagogicznej motywujących uczniów i nauczycieli do samodzielnego pozyskiwania wiedzy z wykorzystaniem nowoczesnych technologii informacyjno – komunikacyjnych.

Pytania związane z Projektem można kierować na adres promocja@egov.edu.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu