Przejdź do treści

Groupon Travel – wszystkie oferty turystyczne w jednym miejscu. Dobry wypoczynek z rabatem co najmniej 50%

Zakupy grupowe mocno wkraczają w kolejny sektor rynku. Od dzisiaj użytkownicy serwisu Groupon mają łatwiejszy dostęp do ofert turystycznych z rabatem minimum 50% dzięki uruchomieniu strony Groupon Travel.

Nowa strona, działająca w ramach serwisu Groupon, integruje wszystkie aktualnie dostępne oferty turystyczne – polskie i zagraniczne. Daje to jeszcze lepszą możliwość znalezienia dobrych pomysłów na wyjazd i wypoczynek dla klientów oraz promocji lokalnych hoteli, pensjonatów SPA czy firm turystycznych w całej Polsce oraz na innych rynkach.

Użytkownicy serwisu Groupon, zainteresowani atrakcyjnymi propozycjami turystycznymi i nie chcący przegapić żadnej okazji na ciekawe spędzenie wolnego czasu w kraju i za granicą w dobrej cenie, mogą zapisać się na dedykowaną listę wysyłkową biuletynu tylko z takimi ofertami.

Oferta Groupon Travel funkcjonuje na podobnych zasadach w wielu krajach, w których obecna jest firma Groupon. Nic nie stoi więc na przeszkodzie, aby polskie hotele i przedsiębiorstwa turystyczne wykorzystały ją do promocji swoich usług za granicą. Co ważne, współpraca międzynarodowa pomiędzy partnerami a Grouponem odbywa się na tych samych zasadach jak w przypadku współpracy lokalnej, a przygotowaniem umowy na rynki zagraniczne zajmie się miejscowy oddział Groupona. Przy przyjęciu oferty turystycznej do sprzedaży na rynkach zagranicznych, firma Groupon bierze także na siebie przygotowanie opisów i materiałów promocyjnych, jak również całą obsługę sprzedaży w językach lokalnych.

– Groupon Travel jest kolejnym elementem rozwoju naszej oferty. W przededniu sezonu urlopowego wiele osób poszukuje ciekawych i atrakcyjnych cenowo propozycji wyjazdów oraz sposobów na spędzenie wolnego czasu – my zebraliśmy dla nich najciekawsze pomysły na jednej stronie – powiedział Marcin Szałek, Country Manager w Groupon Polska. – Dla naszych użytkowników poszukujemy wartościowych i wyjątkowych ofert zarówno na krótkie weekendowe pobyty w hotelach czy ekskluzywnych pensjonatach SPA, jak i dłuższe wyjazdy turystyczne. Jest to także duże ułatwienie dla współpracujących z nami firm z sektora usług turystycznych – teraz mogą za naszym pośrednictwem, z jeszcze większą precyzją, dotrzeć do potencjalnych klientów.

źródło/autor: Groupon