Cyberware Poland Sp. z o.o. poszerza kompetencje w sieci otwierając Cyberware Creation

Do tej pory firma zajmowała się technologicznymi rozwiązaniami dla kluczowych sektorów gospodarki. Cyberware Technology świadczyło swoje usługi na rzecz takich klientów jak: Infor, Wprost, Point Group, Agora, Eiffage Budownictwo, Bayer czy Hogart. Jest też liderem narzędzi dla branży wydawniczej – mPrasa 3.0 i deweloperskiej – AIM Developer 3.0.

Od marca 2011 roku ruszył kolejny dział kompetencyjny – Cyberware Creation, uzupełniający działania Cyberware Technology, który odpowiedzialny będzie za opracowywanie strategii marketingowych, tworzenie materiałów graficznych i multimedialnych na potrzeby Internetu, planowanie i realizację kampanii online.

Cyberware Creation rozpoczął swoje działania od opracowania serwisu informacyjnego orlik2012.pl dla Ministerstwa Sportu i Turystyki, strony szkoły językowej Lett ze stworzeniem wirtualnego centrum rezerwacji zajęć i zarządzania czasem lektorów, a w najbliższym czasie zostanie uruchomiony serwis Okręgowej Rady Adwokackiej, który zyska nową odświeżoną szatę graficzną i zostanie wyposażony w szereg nowoczesnych funkcjonalności.

Agencja ma w planach osiągnięcie pozycji specjalisty na rynku reklamowym w temacie szeroko rozumianych multimediów i aplikacji mobilnych.

źródło/autor: Cyberware Technology

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu