Przejdź do treści

Zwycięski Plusssz

Marka Plusssz firmy Polski Lek została nagrodzona prestiżowym tytułem „Dobry Produkt 2010” w ogólnopolskim konkursie redakcji Forum Biznesu w Dzienniku Gazecie Prawnej. Uroczysta Gala oraz wręczenie medalu i dyplomu odbyło się 22 marca br w Hotelu Polonia Palace w Warszawie. Wydarzenie prowadziła Anna Popek, a na sali nie zabrakło plejady znakomitych przedstawicieli czołowych przedsiębiorstw, obdarzonych największym zaufaniem konsumentów produktów oraz usług, w kilku kategoriach przeprowadzonego plebiscytu.

Nagroda Dobry Produkt 2010 to dla nas wielkie wyróżnienie – mówi Marek Tabaka, brand manager marki Plusssz – Jest ono szczególnie cenne, ponieważ jest przyznawane bezpośrednio przez samych konsumentów. Pozwala nam to wierzyć, że wysiłek włożony w tworzenie innowacyjnej marki, jest zauważany oraz doceniany. To wyjątkowa nagroda i wspaniały dowód uznania dla marki Plusssz.

Plebiscyt „Dobry Produkt” jest organizowany przez redakcję „Forum Biznesu”, dodatku do Dziennika Gazety Prawnej.  Wyniki programu stworzono w oparciu o Ogólnopolskie Badania Postaw i Preferencji Konsumenckich „Dobry Produkt 2010”. Ankiety przeprowadzono w pięciu największych polskich miastach – Warszawie, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu i Poznaniu.  Badanie  zrealizował Zakład Badań Naukowych Polskiego Towarzystwa Socjologicznego, a patronat i opiekę merytoryczną nad projektem objął Instytut Filozofii i Socjologii PAN.

Plusssz to najczęściej kupowane i najsmaczniejsze witaminy dostępne na polskim rynku. Ta innowacyjna marka od wielu lat wyznacza trendy i systematycznie podąża za zmieniającymi się potrzebami konsumentów. Najwyższa jakość składników oraz najnowocześniejsza technologia produkcji zapewnia produkty idealnie dopasowane do potrzeb konsumentów.

Szeroka gama produktów Plusssz: Plusssz Acitve, Plusssz Magnez, Plusssz Żelazo, Plusssz Jod, Plusssz Minerały, Plusssz Witamina C, Plusssz Żeń-szeń, Plusssz Detox, Plusssz Potas, Plusssz Junior i Plusssz Zizzz są idealnie dopasowane do indywidualnych wymagań klientów. Witaminy marki Plusssz posiadają pozytywną opinię Wydziału Farmacji Akademii Medycznej.

źródło/autor: Plusssz