TV Puls na wyższym kanale platformy Cyfrowego Polsatu

Już od piątku ― 8 kwietnia ― TV Puls znajdzie się na wyższym miejscu platformy Cyfrowego Polsatu. Pozycja 86. na dekoderze pozwoli stacji szybciej dotrzeć do widzów z nową, wiosenną ramówką, w której znalazły się programy lifestylowe, sport oraz seriale animowane i telenowele.

TV Puls to najszybciej rozwijająca się stacja telewizyjna w Polsce. Kanał jest dostępny zarówno  na analogowych jak i cyfrowych nadajnikach naziemnych, oraz na platformach cyfrowych, takich jak: Cyfrowy Polsat, Cyfra+ czy Telewizja n. Na dwóch ostatnich platformach cyfrowych TV Puls jest umiejscowiona na miejscu 10., natomiast na Cyfrowym Polsacie stacja znajdowała się dotychczas poza 100. pierwszymi kanałami. Dzięki zacieśniającej się współpracy z platformą  gwarantującą wyższe pozycjonowanie TV Puls  widzowie otrzymają łatwiejszy dostęp do nowej oferty programowej, która została przygotowana z myślą o całej rodzinie.

Wiosenna ramówka TV Puls oferuje zróżnicowaną rozrywkę dla całej rodziny. Programy emitowane popołudniami maja charakter lifestylowy  są to polskie produkcje, takie jak: „Menu na miarę”, „W blasku fleszy” i „No problem”, oraz zagraniczne hity jak m.in. „Dr Phil” czy „Uwaga! Nadchodzi Kim”. TV Puls to także seriale animowane („Tom i Jerry”, „Scooby-Doo”, „Barbie”), telenowele („Duch Eleny”, „Burza uczuć”), programy przyrodnicze („Dzika natura”) i sport (rozgrywki amerykańskiej federacji sportów walki – UFC).

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu