Statuetka Polish Exclusive dla Kliniki Handsome Men

Z radością informujemy że Klinika Handsome Men została uznana za jedną z najbardziej ekskluzywnych marek w Polsce w 2010r. 1. Kwietnia 2011 r. Kapituła Centralnego Biura Certyfikacji Krajowej nagrodziła przedstawicieli Kliniki Handsome Men statuetką Polish Exclusive.

1 Handsome Men, Klinika Handsome Men, Polish ExclusiveTo prestiżowe wyróżnienie przyznawane najlepszym polskim markom oraz najlepszym markom zagranicznym dostępnym w Polsce. Wśród nominowanych firm oceniana była wysoka jakość oraz elitarność usług lub produktu.

Nominacja do Polish Exclusive stanowi uhonorowanie pozycji firmy na rynku, jej wkładu w rozwój gospodarczy oraz autorytetu, jakim cieszy się wśród konsumentów i producentów.

Wśród nagrodzonych firm można znaleźć znane marki tj Hexeline, TruTrusardi.

Wyróżnione przez Kapitułę firmy goszczą na polskim rynku od wielu lat i są bardzo dobrze znane konsumentom, stając się nierzadko wzorcem do naśladowania przez inne firmy. Są to nie tylko wielkie koncerny, ale również małe firmy rodzinne o wieloletniej tradycji. Statuetka Polish Exclusive podkreśla pozycję Firmy i jej osiągnięcia.

Klinika Handsome Men www.handsomemen.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu