Rusza drugi etap konkursowych zmagań z L-SPRT i Sony VAIO

Dni poprzedzające 39. Rajd Świdnicki-Krause, drugą rundę Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, to czas gorączkowych przygotowań. Zarówno zawodnicy, jak i kibice robią wszystko, aby drugi weekend kwietnia, spędzony na kultowych trasach w Górach Sowich, na długo zapadł im w pamięci.

A nie ma chyba lepszego sposobu na utrwalenie wspaniałych chwil, niż uwiecznienie ich na zdjęciach czy filmach. LOTOS – Subaru Poland Rally Team i Sony VAIO zapraszają wszystkich kibiców do rywalizacji w drugim etapie konkursu fotograficzno-filmowego, w którym do wygrania są cenne nagrody.

Jury oraz internauci wybrali już zwycięzców pierwszej edycji konkursu, która odbyła się podczas 7. Rajdu Lotos Baltic Cup. Zostali nimi Robert Jaroni (najlepsze zdjęcie) oraz Tomasz Jasiak (najlepszy film). 39. Rajd Świdnicki-Krause będzie drugim etapem fotograficzno-filmowych zmagań. Przypomnijmy, iż w każdej z siedmiu odsłon konkursu, odbywających się podczas kolejnych rund RSMP, autor najlepszej fotografii zostanie nagrodzony aparatem Sony Cyber-shot DSC-W510, a zwycięzca w kategorii filmów otrzyma model Sony Bloggie™ Touch MHS-TS20K. Prace z 39. Rajdu Świdnickiego-Krause można przysyłać do 24 kwietnia na adres konkurs@sprt.pl w formatach JPG (zdjęcia) oraz AVI, MPEG i QT (filmy). Więcej szczegółów na temat konkursu oraz regulamin zostały umieszczone w serwisie internetowym LOTOS – Subaru Poland Rally Team, na portalu Facebook oraz na www.sony.pl i www.vaioblog.pl.

Zwycięzcy kolejnych edycji konkursu wezmą udział w finałowym etapie, podczas którego zostanie wyłoniony autor najlepszego zdjęcia oraz najciekawszej relacji filmowej. Ogłoszenie wyników nastąpi po zakończeniu Rajdu Barbórka, który odbędzie się w Warszawie w dniach 2 – 3 grudnia 2011. Dla autorów najlepszych prac przygotowano nagrody specjalne: za najlepsze zdjęcie – notebook Sony VAIO Y VPCYB1S1E/S oraz aparat Sony NEX-5K, a za najlepszy film – notebook Sony VAIO Y VPCYB1S1E/S oraz kamera Sony HDR-PJ10E.

 

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu