Osiemnastka ESKI Wrocław z gwiazdami

Mrozu oraz grupa Video wystąpili w miniony weekend na imprezie Radia ESKA Wrocław, zorganizowanej z okazji osiemnastych urodzin stacji. We wrocławskim klubie Club Bed pojawiło się z tej okazji blisko pięćset osób: słuchaczy, przedstawicieli władz miasta, reklamodawców oraz gospodarzy – prezenterów i gwiazd ESKI.

Słuchacze i fani ESKI Wrocław mieli rzadką okazję zobaczenia na żywo prezenterów stacji, których głosy codziennie słyszą na antenie. W komplecie pojawiła się eskowa ekipa porannego programu „6 na 9”: Kasia Pawlak, Maciek Stajniak i Tomek Wołodźko – radiowcy bawili się ze słuchaczami i obdarowywali ich prezentami. Na urodzinowej „impresce” nie mogło zabraknąć Jankesa, emanującego jak zwykle ogromną energią i humorem.

Wydarzenie uświetniły występy Mrozu, a następnie energetycznej grupy Video, bawiącej gości przez ponad półtorej godziny. Świętowanie osiemnastki ESKI Wrocław trwało do rana.

Urodzinową zabawę poprzedziła akcja antenowa w porannym programie „6 na 9”. Przez cały miesiąc prowadzący poranek zachęcali słuchaczy do wspólnego uczczenia pełnoletności stacji. Na urodziny zostali zaproszeni ci, którzy najciekawiej, najśmieszniej i najbardziej oryginalnie potrafili przekonać, że to właśnie oni powinni wziąć udział w imprezie.

źródło/autor: Grupa Radiowa Time

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu