Metamorfozy wnętrz z Black Red White w Galerii Łódzkiej

W najbliższy weekend produkty Black Red White wezmą udział w wyjątkowym evencie wnętrzarskim, który odbędzie się w Galerii Łódzkiej. Pokazy metamorfoz wnętrz na żywo poprowadzą projektanci programu TV4 „Dekoratornia” w godzinach 13.00 – 18.00. Dwudniowa impreza w Galerii Łódzkiej to doskonała okazja do zasięgnięcia fachowych porad dotyczących wystroju wnętrz.

W sobotę, 9 kwietnia, projektanci „Dekoratorni” wspólnie z klientami Galerii Łódzkiej dokonają metamorfozy salonu. Prowadzący oraz ekipa remontowa pokażą jak szybko i bez dużych nakładów finansowych zmienić zwykły, niczym nie wyróżniający się pokój w oryginalne i gustownie urządzone wnętrze w nowoczesnej aranżacji, a następnie zaprezentują salon w eleganckim i szykownym stylu.

Drugiego dnia imprezy – w niedzielę, 10 kwietnia – projektanci „wezmą na warsztat” sypialnię. Każdy zainteresowany będzie mógł przekonać się, jak za pomocą kilku prostych sposobów zmienić neutralne pomieszczenie w modernistyczną sypialnię z wydzielonym miejscem do pracy. Projektanci doradzą również co zrobić, by nadać temu samemu wnętrzu uroku charakterystycznego dla stylu glamour.

Wszystkie aranżacje zostaną przygotowane z wykorzystaniem mebli z łódzkiego Salonu Wyposażenia Wnętrz Black Red White (ul. Brukowa 4). Imprezę poprowadzi Ula Kołodziejek-Herman z Maciejem Bogaczewiczem, projektanci znani z programu wnętrzarskiego „Dekoratornia”.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu