Diament dla syropu Prenalen

Za bezpieczeństwo i innowacyjność organizatorzy Targów Brzuszek i Maluszek w Gdańsku nagrodzili syrop dla kobiet w ciąży i matek karmiących – Prenalen. Produkt otrzymał prestiżową nagrodę Diament Brzuszka i Maluszka, która została wręczona podczas gdańskiej imprezy.

Targi Brzuszek i Maluszek odbyły się w dniach 19-20 marca br. w Hali Widowiskowo-Sportowej Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku i otworzyły tegoroczny sezon  dziecięcych imprez wystawienniczych w Polsce.

Nagroda Diament Brzuszka i Maluszka, przyznawana przez organizatorów Targów, ma na celu promocję polskich produktów, które są zarówno innowacyjne, jak i bezpieczne dla matki oraz dziecka, a także w znaczący sposób wpływają na rozwój poznawczy, społeczny i emocjonalny oraz na wrażliwość estetyczną maluchów.

Diament Brzuszka i Maluszka to dla nas wielkie wyróżnienie – mówi Joanna Piekarska, brand manager marki Prenalen – Szczególnie istotne dla nas jest, iż nagrody przyznaje Jury, w skład którego wchodzą specjaliści: lekarz pediatra, lekarz medycyny, ratownik medyczny, położna. Świadczy to o skuteczności i bezpieczeństwie działania syropu Prenalen,  przeznaczonego dla kobiet w najbardziej wyjątkowym dla nich czasie, jakim jest okres ciąży i karmienia piersią.

Syrop Prenalen najczęściej stosuje się w okresie zwiększonej zachorowalności na grypę i na przeziębienie. Jest on przeznaczony dla kobiet w ciąży i matek karmiących. Naturalne składniki Prenalenu to:

  • czosnek – ma silne działanie przeciwwirusowe i bakteriobójcze, dzięki czemu nazywany jest naturalnym antybiotykiem;
  • malina – wykazuje działanie napotne; jest stosowana od dawna przy przeziębieniach i grypie;
  • czarna porzeczka – ma wyjątkowe właściwości lecznicze, dlatego wiele osób nazywa ją naturalnym lekarstwem, nie powodującym skutków ubocznych; zwiera znacznie więcej witaminy C niż owoce cytrusowe, a oprócz tego jest bogata w witaminy A, E, B i D;
  • witamina C – wzmacnia odporność, dzięki czemu chroni organizm przed przeziębieniem.

Ze względu na swoje naturalne składniki Prenalen jest bezpieczny w stosowaniu. Warto zażywać go w profilaktyce oraz redukowaniu objawów przeziębienia. Produkt posiada również pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka. Syrop dostępny jest w aptece bez recepty.

Sugerowana cena: ok. 16 zł

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu